لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

چگونه یخچال ال جی را به قیمت مناسب بخریم؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چندسال پیش اگر صحبت از یخچال های ساید با ساید مطرح می شد، هیچ کسی نمی توانست تصور کند که روزی این نوع یخچال امروزه بتواند پا در میان خانوارهای ایرانی بگذارد.

LGبه گزارش خبرگزاری برنا، اوایلی که یخچال های ساید بای ساید به بازار آمدند، قیمت های چند برابر از نوع معمولی داشتند. ولی امروزه هرچند باز هم گران می باشند ولی دیگر مانند قبل، اختلاف قیمت فضایی وجود ندارد. شرکت ال جی که پیشرو در صنعت لوازم خانگی و الکترونیکی است، توانسته است که انواع و مدل های یخچال ها را تحت پوشش خود قرار دهد. قیمت یخچال ال جی شاید در بعضی مدل ها گرانتر و در بعضی دیگر ارزانتر باشد ولی مهمترین نکته ای که وجود دارد، این است که ال جی همیشه سعی کرده است تا بهترین کیفیت را ارائه دهد.

ما در گروه اسک همیشه در تلاش بوده ایم و البته هستیم تا بتوانیم بهترین فروشگاه اصلی را که اقدام به فروش و عرضه انواع محصولات و مخصوصا یخچال ال جی را می کنند، معرفی نماییم. تمامی این فروشگاه ها به نوعی نمایندگی اصلی هستند یا با آن ها در ارتباط می باشند و دیگر نیازی نیست که وقت خود را در جهت پیدا کردن فروشگاه ها معتبر در سطح شهر کنید.

همچنین شما می توانید با ورود به صفحه هر مدل، طیف متفاوتی از قیمت یخچال ال جی را که توسط فروشندگان عرضه می شود، مشاهده کنید. علاوه براین، ما در گروه اسک سعی کرده ایم تا شما بتوانید تمامی مدل ها را براساس قیمت از کمترین تا بیشترین و بالعکس مرتب سازی کنید. همچنین امکان پرداخت آنلاین برای شما وجود دارد بدون اینکه هزینه اضافه تری بابت تراکنش بپردازید.

اصالت کالا

مهمترین نکته ای که هر خریدار به دنبال آن است، اصالت کالا است. گروه اسک همیشه در تلاش است تا بتواند فروشگاه هایی را معرفی کند که کالاها اورجینال با گارانتی های اصلی عرضه می کنند.

مشخصات فنی

شما به عنوان خریدار، همیشه به دنبال مشخصات فنی هر یخچال هستید. از این رو ما در گروه اسک سعی کرده ایم تا مشخصات فنی هر مدل یخچال را به صورت تفکیک شده و کاملا مرتب در خود صفحه و آن مدل قرار دهیم. همچنین شما می توانید در کنار مشاهده مشخصات هر مدل، نظرات کاربران در خصوص محصولی را که خریداری کرده اند، مطلع شوید.

قیمت واقعی یخچال ال جی

مهمترین نکته ای دیگری که اکثر خریداران به دنبال آن هستند، قیمت واقعی یخچال ال جی است. متاسفانه در بازار ما شاهد این هستیم که قیمت یک مدل یخچال در دو مکان متفاوت است. این مساله همیشه باعث شک خریداران شده است. البته اصولا یخچال ها به صورت شرکتی هستند و هیچ فروشنده ای نمی تواند محصولی را بیشتر از قیمتی که شرکت اعلام کرده است به فروش برساند. به هر حال ما در تلاش بوده ایم تا قیمت واقعی یخچال ها را که شما هم در بازار آن ها مشاهده کنید، قرار دهیم.

نکته مهم

توصیه اسک به شما تمامی خریداران این است که حتما مشخصات فنی یخچالی را که خریداری کرده اید با مشخصات فروشگاه ارائه می دهد، تطبیق دهید. همچنین برای نصب دستگاه ها، به شرکت اصلی تماس بگیرید در غیر اینصورت شرکت هیچگونه گارانتی را قبول نمی کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.