لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

واتس اپ از دسترس خارج شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ساعاتي پيش گزارشاتي منتشر شد که نشان مي داد ميليون ها کاربر نمي توانستند از اپليکيشن پيام رسان محبوب واتس اپ استفاده کنند. با توجه به اطلاعات به دست آمده به نظر مي رسد مشکلات سروري باعث بروز چنين اتفاقي شده است. در واقع ابتدا که برنامه را باز مي کنيد، متوجه مشکل خاصي نمي شويد.

whatsappبخش چت و مخاطبين قابل ديدن هستند اما همين که وارد يکي از چت ها مي گرديد، با ارور Connecting مواجه مي شويد. بنابراين نمي توانيد پيامي را براي کسي ارسال کنيد و حتي اجراي دوباره برنامه نيز تغييري در اصل قضيه ايجاد نمي کند. با وجود اين مسئله، احتمالا مشکلات سروري از طرف خود واتس اپ بوده و تنها بايد دست نگه داريد.
بد نيست بدانيد قطع ارتباط با سرور بيشتر مربوط به اروپاي غربي و آسيا است اما گزارشاتي مبني هم بر اينکه بقيه کشورها هم با اين مشکل دست و پنجه نرم مي کنند به دست رسيده. جالب اينجاست خرابي واتس اپ تنها محدود به اپليکيشن نيست و اين مشکل با نسخه وب نيز ديده مي شود.
خيلي وقت بود که کاربران واتس اپ با اينگونه مشکلات مواجه نشده بودند و البته توسعه دهنده به سختي در تلاش است تا مشکلات پيش آمده را برطرف کند. اکنون بايد صبر کنيم و منتظر گزارشات جديد کاربران باشيم. چون نه تنها واتس اپ واکنشي نسبت به اين مسئله نشان نداده، بلکه اکانت توييتر آن ها براي مدت هاست که فعاليتي نمي کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.