لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

واتس‌اپ را حذف کنید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نسخه‌ای جعلی از اپلیکیشن پیغام‌رسان واتس‌اپ پیش از حذف شدن بیش از یک میلیون بار از فروشگاه گوگل پلی دانلود شده‌است، پس اگر به تازگی این اپلیکیشن را از روی گوگل‌پلی دانلود کرده‌اید، آن را حذف کرده و دوباره نصب کنید.

whatsappبراساس گزارش BBC، اين اپليكيشن كه Update WhatsApp Messenger نام داشته‌است، به نظر توسط شركت حقيقي سازنده واتس‌اپ روي گوگل پلي بارگذاري شده‌است.

اين اپليكيشن تقلبي حاوي تبليغات بوده و مي‌توانسته نرم‌افزاراهايي را روي گوشي يا تبلت كاربران نصب كند. اين اپليكيشن اكنون از روي پلي استور حذف شده‌است.

سازنده اين اپليكيشن سعي فراواني كرده تا كاربران باور كنند اين نرم‌افزار توسط شركت حقيقي واتس‌اپ ساخته شده‌است و تفاوت‌هاي جزئي موجود در آن را كاربران معمولي به سختي احساس مي‌كنند.

كاربران مشابه اپليكيشن حقيقي به‌روز‌رساني‌هاي مورد نياز را نيز دريافت مي‌كنند. اين اولين‌باري نيست كه گوگل اپليكيشني تقلبي را از گوگل پلي حذف مي‌كند. در سال 2015 نيز اين شركت مجبور به حذف اپليكيشني شد كه خود را به شكل كنترل‌كننده مصرف باتري نمايش مي‌داد اما از گوشي كاربران براي ارسال پيامك‌هاي تبليغاتي استفاده مي‌كرد.

منبع:همشهری آنلاین

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.