لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ارسال یکباره چند پیام متوالی در توئیتر امکان پذیر می‌شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

توییتر مشغول آزمایش ویژگی «توییت استورم» است که به کاربر اجازه می‌دهد فقط با فشار یک دکمه چند پیام را به طور متوالی منتشر کند.

twitterتوییتر مشغول آزمایش ویژگی جدیدی به نام «توییت استورم» است که به کاربر اجازه می‌دهد مجموعه‌ای از توییت‌های جداگانه را بنویسد و با فشار دکمه «توییت همه» آنها را به طور متوالی منتشر کند.
این ویژگی هم اکنون در برنامه‌های آلفا و بتا سیستم عامل‌های iOS و اندروید به کار گرفته می‌شود اما هنوز مشخص نیست که برای تمام کاربران فعال می‌شود یا خیر.
به نوشته وبلاگ‌های مختلف این ویژگی در دستگاه‌های مجهز به اندروید آلفای برخی کاربران این شبکه اجتماعی فعال شده است.
توییتر نیز آزمایش ویژگی «توییت استورم» را تایید کرده است. این درحالی است که به‌تازگی توییتر تعداد کاراکترهای هر پیام را دو برابر کرده است.
منبع: مهر

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.