لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

KHODRO0613

حاشیه قیمتی ۸ تا ۲۵ میلیونی بازار خودرو در چرت پائیزی شورای رقابت و سازمان حمایت

در شرایطی که بازار خودرو با رکود همراه است، روش‌های فروش برخی خودروسازان باعث افزایش اختلاف قیمت کارخانه‌ای و بازار بعضی خودروها شده و در این میان، جای نظارت دستگاه‌های مربوطه از جمله سازمان حمایت و شورای رقابت خالی است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

دام اعتماد یک آشنا برای فروشنده خودروی قسطی

می خواهم به جوان ها بگویم از این ماجراهای واقعی عبرت بگیرید به راحتی به افراد مختلف اعتماد نکنید تا همانند من و در سال های کهن سالی این گونه در چنگ افراد سودجو و کلاهبردار گرفتار نشوید.

می خواهم بگویم برای دقایقی هم که شده در سالن های دادسرا و دادگاه ها توقف کنید تا ببینید که حتی پدر و مادربزرگ های شما نیز فقط به خاطر ساده دلی و اعتماد بی جا چگونه دچار حادثه های مختلف شده یا سرمایه های خود را از دست داده اند.
زنی که مدعی بود چندین ماه است برای احقاق حق از پله های دادگاه بالا و پایین می رود با ارسال ماجرای تلخ زندگی اش برای ستون در امتداد تاریکی روزنامه خراسان بیان کرد : هنوز حرف های خردمندانه مادرم در گوشم می پیچد که «خودکرده را تدبیر نیست» با این وجود می خواهم به جوان ترها بگویم فریب چرب زبانی ها رانخورید و نگویید که کسی نمی تواند انسان زرنگی مانند مرا در دام بیندازد چرا که خیلی از افراد به خاطر همین تفکر در دام شیاطین خلافکار گرفتار شده اند. ماجرای تلخ زندگی من نیز از آن جا آغاز شد که همسرم بعد از سی و چند سال خدمت صادقانه در آموزش و پرورش بازنشسته شد تا روزگار پیری را در کنار یکدیگر و با دور هم بودن ها سپری کنیم و طعم شیرین زندگی را در کنار نوه هایمان بچشیم که ناگهان توفان سهمگین حادثه های وحشتناک، روزهای خوش زندگی ما را در هم کوبید هنوز در غم از دست دادن برادر و شوهر خواهرم سیاه پوش بودم که از ماجرای بیماری صعب العلاج مادرم باخبر شدم به طوری که تحمل این وضعیت برایم ناممکن بود و در شرایط روحی بدی قرار گرفته بودم در این حال همسرم تنها مونس و همدمم بود که کنارم ایستاد تا من بتوانم از این شرایط سخت عبور کنم اما اعتماد بی جای او به یکی از بستگان من، خود باعث بروز دردسر جدیدی شد. همسرم که می خواست با تعویض خودروها روحیه مرا کمی تغییر بدهد در دام اعتماد یکی از خویشاوندان گرفتار شد و آن فرد نیز که از موقعیت و جو نامساعد زندگی ما خبر داشت در پوشش دلسوزی و کمک وارد ماجرای فروش خودروها شد. آن روزها به فرهنگیان خودروی اقساطی واگذار می کردند و ما بعد از 30 سال کار یکی از این خودروها را خریده بودیم و ماهی 750 هزار تومان قسط می پرداختیم. در این میان یکی از بستگانم با چرب زبانی این خودرو وخودروی یکی از فرزندانم را با خود برد تا آن ها را برای ما بفروشد ما هم که به او اعتماد داشتیم همه اسناد خودروها را در اختیارش گذاشتیم ولی با آن که او خودروها را فروخته بود هیچ پولی به ما نداد مدتی بعد وقتی فهمیدم در شرایط بدی قرار گرفته ایم با آن فرد تماس گرفتم و گفتم ما به تو اعتماد کردیم چرا این گونه با ما رفتار کردی؟ او در حالی که مرا به باد ناسزا گرفته بود گوشی تلفن را قطع کرد تازه فهمیدم اوضاع بدتر از آن چیزی است که فکر می کردم بالاخره شکایت کردیم تا قانون حق ما را بگیرد .در همین روزها بود که مادر مهربانم نیز بر اثر بیماری جان سپرد اما هنوز حرف های خردمندانه اش در گوشم می پیچد که ...
منبع:روزنامه خراسان

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.