لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

KHODRO0613

حاشیه قیمتی ۸ تا ۲۵ میلیونی بازار خودرو در چرت پائیزی شورای رقابت و سازمان حمایت

در شرایطی که بازار خودرو با رکود همراه است، روش‌های فروش برخی خودروسازان باعث افزایش اختلاف قیمت کارخانه‌ای و بازار بعضی خودروها شده و در این میان، جای نظارت دستگاه‌های مربوطه از جمله سازمان حمایت و شورای رقابت خالی است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

آغاز تحقیقات برای مرگ مشکوک پسر ٩ ساله

مرد جوانی که مدعی بود پسرش به خاطر قصور پزشکی کشته شده با حضور در دادسرای امورجنایی خواستار رسیدگی به پرونده پسر ٩ساله‌اش شد.

به گزارش روزنامه شهروند:شصبح روز گذشته مرد جوانی درحالی‌که عکس پسرش را در دست گرفته بود به شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران رفت و از پزشک پسر ٩ساله‌اش اعلام شکایت کرد.
این مرد به بازپرس سجاد منافی آذر گفت: «سال‌ها بود که صاحب فرزند نمی‌شدم تا این‌که پس از کلی دکتر و درمان پس از ٥‌سال صاحب فرزند شدیم که اسمش را اسماعیل گذاشتیم. پسرم هیچ مشکلی نداشت. بعضی اوقات که سرما می‌خورد تشنج می‌کرد، اما خیلی زود حالش خوب می‌شد تا این‌که ٩ماه قبل پسرم به‌خاطر سرماخوردگی دچار تشنج شد و او را به بیمارستان منتقل کردیم.»
وی افزود: «اسماعیل را به یکی از بیمارستان‌های دولتی بردیم و پزشک او پس از بررسی‌های ابتدایی یک آمپول به سر پسرم تزریق کرد تا تب او پایین بیاید اما پس از تزریق خود پزشکش اعلام کرد که اشتباه کرده و این آمپول باعث می‌شود تا تب را بالا ببرد. پس از این ماجرا پسرم به وضع کما رفت و ٩ ماه روی تخت بیمارستان بود تا این‌که چند روز قبل فوت کرد و زمانیکه به سراغ پزشک پسرم رفتم از او خواستم همان حرفی که روز اول به من زده بود را روی کاغذ بنویسد وپای آن را امضاء کند اما پزشک معالج ادعا کرد این کار برای او دردسرساز می‌شود. پسرم به خاطر اشتباه پزشکی به کام مرگ فرو رفت و زندگی مان با این اتفاق تیره و تار شده و می‌خواهم که به پرونده قصور پزشکی برای مرگ پسرم رسیدگی شود تا دیگر با این اتفاقات اشتباهی خانواده دیگری قربانی ندهد.»
بنا به این گزارش، بازپرس سجاد منافی آذر در این مرحله دستور داد تا پرونده به دادسرای جرائم پزشکی ارجاع شود و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.