لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

خودروهای رنو در ایران چه قیمتی خواهند داشت؟

قرارداد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و رنو در شرایطی چندی پیش به امضا رسید که حالا مسوولان این سازمان از خودروساز فرانسوی انتظار دارند محصولات خود را تا حد امکان با قیمت‌هایی پایین در بازار کشور عرضه کنند.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

مظنه واحدهای نوساز در تهران+ جدول

 برای خرید آپارتمان نوساز در مناطق مختلف تهران باید از متری 3 میلیون تومان تا 14 میلیون تومان هزینه کرد.

به گزارش خبرگزاری میزان،برای خرید آپارتمان‌های نوساز در مناطق و محله‌های مختلف تهران باید از متری 3 میلیون تومان تا 14 میلیون تومان هزینه کرد.

قیمت یک واحد آپارتمان نوساز 150 متری در محله فرمانیه متری 13 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت کل 2 میلیارد و 25 میلیون تومان است.

قیمت برخی از آپارتمان‌های نوساز در مناطق مختلف تهران به شرح جدول زیر است:

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش