لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

khodr0702

افزایش قیمت خودروبه دلیل توقف واردات نیست

مدیرکل مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت، یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت خودرو را اظهارنظرهای غیرکارشناسی در خصوص توقف واردات آن دانست.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

قیمت آپارتمان‌های زیر 50 متر در تهران

با وجود اینکه رونق بازار مسکن در بهار 96 نوید داده شده اما به نظر می‌رسد این بازار آنچنان که باید از خواب زمستانی خود بیدار نشده است. در این میان البته خرید و فروش خانه‌های به اصطلاح نقلی تحرکات بیش‌تری را نسبت به سایر بخش‌ها در این بازار داشته‌اند.

به گزارش آنا، خانه‌های با متراژ کم به علت نیاز به حجم نقدینگی کم‌تر نسبت به سایر واحدهای مسکونی همیشه پرتقاضاتر بوده است و این امر در رکود بازار نمود بیش‌تری می‌یابد.
در ادامه قیمت تعدادی از واحدهای مسکونی با متراژ زیر 50 متر در تهران آمده است:
49 متر آپارتمان 3 ساله 2 واحدی در محبوب‌مجاز بریانک 148 میلیون تومان به فروش می‌رسد. همچنین 50 متر آپارتمان نوساز کلید نخورده در محدوده جوادیه 118 میلیون تومان میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.
در پیروزی قیمت 50 متر آپارتمان یک خوابه 180 میلیون تومان است. واحد مسکونی نوساز 38 متری در گلبرگ غربی 165 میلیون تومان قیمت دارد.
در منطقه گلبرگ غربی مجیدیه 46 متر آپارتمان 3 ساله بدون پارکینگ 162 میلیون تومان فروخته می‌شود. در پیروزی نیز 41 متر آپارتمان یک خوابه 120 میلیون تومان به فروش می‌رسد.
در تهرانسر قیمت آپارتمانی 50 متری یک خوابه با انباری 190 میلیون تومان است. 47 متر آپارتمان در طبقه اول در منطقه فردوس غرب 255 میلیون تومان به فروش می‌رسد.
50 متر آپارتمان نوساز لوکس یک خوابه در اشرفی اصفهانی 333 میلیون تومان فروخته می‌شود. 43 متر آپارتمان تک واحدی در محدوده امیریه 110 میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.
در منطقه علی‌آباد 50 متر آپارتمان یک خوابه 92 میلیون قیمت خورده است. در منطقه فردوس شرق قیمت آپارتمان 49 متر یک خوابه 270 میلیون تومان است.
آپارتمان 50 متری یک خوابه در تهرانپارس 300 میلیون تومان به فروش می‌رسد. در کمیل – کارون جنوبی 50 متر آپارتمان یک خوابه بازسازی‌ شده 170 میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.
آپارتمان 50 متری یک خوابه در سردارجنگل 320 میلیون تومان قیمت دارد. در همیلا آپارتمان 49 متری یک خوابه 380 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.