لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

تبانی برای حذف شیلی و آمریکا؟!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با پایان رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در مناطق آمریکای جنوبی و شمالی ، احتمال تبانی در دیدار پرو و کلمبیا و همچنین در دیدار مکزیک و هندوراس قوت گرفت.

toopبه گزارش صدرانیوز، بامداد روز چهارشنبه و در چارچوب هفته آخر رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در آمریکای جنوبی، پرو و کلمبیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید و با توجه به شکست 3 بر صفر شیلی مقابل برزیل، پرو توانست به پلی‌آف صعود کند و کلمبیا به صورت مستقیم به جام جهانی راه یافت.

پس از این مسابقه، تصاویری از این بازی منتشر شد که نشان می‌دهد احتمال تبانی میان 2 تیم وجود داشته است و در جریان بازی رادامل فالکائو بارها با بازیکنان پرو صحبت کرد و هنگام حرف زدن جلوی دهانش را می‌گرفت. با توجه به این که شکست شیلی مشخص شده بود و کلمبیا با یک گل در دقیقه 56 از پرو پیش بود ، بعید نیست در این مسابقه تبانی اتفاق رخ داده باشد.

پرو در مرحله پلی آف باید به دیدار زلاندنو نماینده ضعیف اقیانوسیه برود.

همچنین در منطقه آمریکای شمالی ، مرکزی و دریای کارائیب موسوم به کونکاکاف  نیز صحبت از تبانی مکزیکی ها برای حذف تیم ملی ایالات متحده که مورد نفرت مردم مکزیکی یوده می باشد.

تیم مکزیک در دیدار صبح امروز که صعود خود را از قبل به جام جهانی مسجل می دانست، برابر هندوراس  بازی بسیار ضعیفی را به نمایش گذاشت.
باخت سه بر دو مکزیک صعود کرده به جام جهانی 2018 روسیه برابر هندوراس باعث صعود این تیم به مرحله پلی آف و دیدار آتی با استرالیا را داشت.

گمانه زنی‌های رسانه ها درباره احتمال تبانی تیم مکزیک برای حذف آمریکا از جام جهانی این روزها افزایش یافته است.

حال باید دید آیا فیفا به موضوع تبانی احتمالی ورود می کند یا خیر؟

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.