لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

هفته هفتم لوشامپیونه:پاری‌سن‌ژرمن 0 مون پلیه 0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شاگردان اونای امری در دیداری خارج از خانه برابر مون‌پولیه به نتیجه‌ای بهتر از تساوی دست نیافتند.

به گزارش خبرگزاری میزان، در هفته هفتم از رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی فرانسه موسوم به لوشامپیونه، امشب (شنبه) تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در خانه مون‌پولیه به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافت. نیمار، ستاره برزیلی PSG در این بازی به دلیل مصدومیت نتوانست تیمش را همراهی کند.

شاگردان اونای امری که برای اولین بار در فصل جدید لیگ یک فرانسه امتیاز از دست دادند، با این نتیچه 19 امتیازی شدند و همچنان صدرنشین هستند.

در ادامه این رقابت‌های امشب دیدارهایی برگزار می‌شود.

در جدول رده‌بندی لوشامپیونه، پاری‌سن‌ژرمن با 19 امتیاز، موناکو با 18 امتیاز و سن‌اتین با 13 امتیاز در رده‌های اول تا سوم هستند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.