لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

دربی پرحاشیه مازندران با برتری نساجی خاتمه یافت+حواشی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیدار دو تیم نساجی مازندران و خونه به خونه را تیم نساجی به سود خود به پایان رساند.

  در ادامع بازی های هفته چهارم لیگ دسته اول در مازندران شاهد دربی بین دو تیم نساجی و خونه به خونه بودیم که نساجی دربی مازندران را یک بر صفر برد.

نساجی مازندران یک- خونه به خونه مازندران صفر

گل: محمد آشتیانی دقیقه 34

بازیکنان دو تیم نساجی و خونه به خونه در دقیقه 60 با هم درگیر شدند.
به گزارش خبرگزاری آنا،‌ دیدار دو تیم نساجی مازندران و خونه به خونه بابل در هفته چهارم لیگ دسته اول از ساعت 17 از آغاز شد که حواشی آن به شرح زیر است:
* تماشاگران تیم خونه به خونه و نساجی مازندران از پیش از شروع بازی مشغول فحاشی به یکدیگر هستند این در حالی است که باشگاه نساجی از تماشاگرانش خواسته بود که فقط تیم خودشان را تشویق کنند.
* در بیرون از ورزشگاه نیز تماشاگران دو تیم درگیری های جزیی با یکدیگر پیدا کردند.
* در دقایق پایانی نیمه اول بعد از خطای مجتبی بیژن روی هادی خیری بازیکن تیم خونه به خونه، جواد نکونام سرمربی و مهدی هاشمی نسب مربی به شدت به داور مسابقه معترض شدند. آنها اعتقاد داشتند خطای شدید روی بازیکن تیم شان مستحق کارت قرمز بود.
* تماشاگران تیم نساجی بعد از گلزنی تیم شان علیه هواداران تیم خونه به خونه شعار سر دادند.
* گل تیم نساجی را محمد آشتیانی با ضربه سر زد البته روی این گل دروازه‌بان تیم خونه به خونه مرتکب اشتباه شد و توپ را با دست خود او وارد دروازه شد.
* فرزاد مجیدی سرپرست تیم نساجی به جرگه متاهلین پیوسته و گزارشگر تلویزیونی مسابقه به او تبریک گفت.
* در دقیقه 60 مسابقه بعد از سرنگون شدن مجتبی رمضانی بازیکن تیم خونه به خونه در محوطه جریمه نساجی، داور اعتقادی به پنالتی نداشت و همین مساله باعث درگیری بازیکنان دو تیم با یکدیگر شد.
* مهدی پاشازاده سرمربی نساجی از بازیکنانش می‌خواست که آرامششان را حفظ کنند.
* داور در یک صحنه سه کارت زرد به بازیکنان نشان داد. مجتبی رمضانی و قاسم نژاد از خونه به خونه و محمد آشتیانی از نساجی.
* در دقیقه 78 نکونام از بازیکنانش خواست که توجهی به بازیکن مصدوم نساجی نداشته باشند و به بازی ادامه بدهند زیرا او اعتقاد داشت بازیکنان حریف در حال وقت کشی بودند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.