لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

هیات مدیره استقلال دو بازی به منصوریان فرصت داد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال پس از بررسی شرایط فنی تیم فوتبال این باشگاه یک بازی در جام حذفی و یک بازی در لیگ به سرمربی آبی ها فرصت دادند تا حتما پیروز شود!

به گزارش مهر، حسن زمانی پس از نشست امروز اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد موارد مطرح شده و تصمیماتی که اتخاذ شد گفت: در مورد کمیته فنی و اقتصادی باشگاه صحبت هایی را مطرح کردیم و تصمیماتی هم گرفتیم.
زمانی در مورد مهمترین تصمیم در این نشست گفت: هیات مدیره جمع بندی کرد که دو بازی به منصوریان فرصت داده شود. یک بازی در جام حذفی و یک بازی هم در لیگ برتر. آقای منصوریان باید هر دو بازی را ببرد.
وی در مورد اینکه شما مخالف حضور منصوریان هستید گفت: اینطور نیست. اعضای هیات مدیره با دو بازی فرصت به آقای منصوریان موافقت کردند و من هم به رای جمع احترام گذاشتم. حتما باید این دو بازی را ببرد در غیر این صورت به فکر گزینه های بعدی خواهیم بود.
حسن زمانی در واکنش به این مسئله که اگر استقلال یک بازی را ببرد و یک بازی را ببازد تکلیف چه می شود گفت: هیات مدیره به این نتیجه رسید که تیم باید در هر دو بازی برنده شود. نمی‌شود که یک بازی را ببرد و یک بازی را ببازد. باید هر دو بازی را ببرد.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد غیبت های محمدحسین قریب نیز گفت: ایشان باید به جلسه هیات مدیره می آمدند و صحبت هایشان را انجام می دادند. انتظار داشتیم که حداقل در نشست امروز حضور داشته باشند اما بازهم نیامدند. باید وزیر ورزش در این مورد تصمیم گیری کنند.
جواد قراب دیگر عضو هیات مدیره باشگاه استقلال نیز در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال تغییر در اعضای کادر فنی یا تقویت آن وجود دارد گفت: چنین چیزی صحبت ندارد. آقای منصوریان به کادر فنی اش اعتقاد دارد و با یکدیگر ادامه خواهند داد و نیازی به تغییرات وجود ندارد.
وی در مورد غیبت قریب نیز گفت: شخصا با ایشان دوست هستم اما دلیلی اینکه وی در جلسات حضور نمی یابند را نمی دانم.
بنابر گزارش مهر، قراب در مورد شکایت بازیکنان خارجی از استقلال گفت: به دنبال این هستیم که این مشکلات را حل کنیم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.