لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

رئال مادريد 2 - بارسلونا 0؛ کهکشاني ها فاتح سوپرکاپ شدند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 در بازي برگشت سوپرکاپ اسپانيا، رئال مادريد با برتري مقابل بارسلونا، جام قهرماني را بالاي سر برد.

به گزارش خبرگزاری آريا، رئال مادريد بعد از فتح سوپرکاپ اروپا، دومين جام فصل جديد را هم درو کردند تا سرمربي فرانسوي تاکنون در مجموع 7 قهرماني براي رئال مادريد کسب کرده باشد.رئال مادريد بازي را فوق العاده مسلط و هجومي آغاز کرد و خيلي زود هم به گل زيبايي رسيد؛ در دقيقه `4 آسنسيو، جواهر ارزشمند ترکيب زيدان پشت محوطه صاحب توپ شد و با ضربه اي تماشايي و زيبا از راه دور دروازه بارسلونا را در ميان نگاهه اي تراشتگن باز کرد تا در مجموع حساب کار 4-1 شود.
بعد از اين گل فشار ميزبان تا حدودي فروکش کرد و بارسلونا توپ و ميدان را در اختيار گرفت و در چند صحنه توسط مسي خطرناک ظاهر شدند اما با واکنش ناواس راه به جايي نبرد.
دقيقه `33 لوکاس وازکز داخل محوطه بارسا صاحب توپ شد و در موقعيتي ايده آل با پاي چپ ضربه اش را زد که توپ به تير عمودي برخورد کرد و به زمين برگشت. رئال مادريد کاملاً تيم برتر ميدان بود و بارسلونا به هيچ وجه در حد و اندازه هاي خود ظاهر نشده بود و همين گل دوم مادريدي ها را به دنبال داشت؛ در دقيقه `38 سانتر زميني مارسلو از سمت چپ با کنترل بنزما و سپس چرخش و شوت پاي چپ محکم او همراه شد تا حساب کار 2-0 شود.
نيمه اول بازي با پيروزي 2-0 رئال مادريد همراه شد و حالا تيم زيدان در 68 بازي رسمي متوالي موفق به گلزني شده و در مجموع با نتيجه 5-1 در آستانه فتح سوپرکاپ اسپانيا، دومين جام فصل جديد است.
با آغاز نيمه دوم بازي، به نظر مي‌رسيد بارسلونا بازي را کمي‌ تهاجمي‌تر آغاز کرده است و در همين راستا، نلسون سمدو براي نفوذهاي بيش‌تر به جاي پيکه وارد ميدان شد. اين تعويض درحالي انجام شد که بارسلونا در مجموع با نتيجه 5-1 عقب بود و براي پيروزي به 4 گل نياز داشت. در ادامه، حملات بارسلونا ادامه داشت و روي يکي از اين حملات، در دقيقه 53 ضربه ليونل مسي که از سمت چپ محوطه جريمه رئال مادريد نفوذ کرده بود، به تيرک افقي دروازه کيلور ناواس برخورد کرد تا دو تيم در تعداد ضربات به تيرک برابر شوند.
پس از اين فرصت، بارسلونا که اين‌بار در نيمه دوم بازي را در اختيار داشت، به حملات خود شدت بخشيد و بازيکنان اين تيم پس چند اقدام ناکام، بار ديگر تيرک دروازه رئال مادريد را به لرزه در آوردند. در دقيقه 71 بازي، پس از اين‌که کيلور ناواس ضربه ليونل مسي را مهار کرد، درحالي که دروازه خالي بود، لوييس سوارز در شرايطي نسبتاً نامتعادل با سر به توپ ضربه زد که توپ پس از برخورد به تيرک دروازه، به بيرون رفت تا بارسلونا براي دومين بار متوالي نتواند حريف تيرک دروازه رئال مادريد شود. در ادامه بازي نيز اتفاق چندان خاصي روي دروازه‌ها رخ نداد تا رئال مادريد با اندوخته نيمه اول خود، در مجموع با نتيجه 5-1 بارسلونا را شکست دهد و پس از قهرماني در سوپر جام اروپا، در سوپر جام اسپانيا هم قهرمان شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.