لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

استقلال تهران 1 تراکتورسازی تبریز 0 / آبی ها تراکتورسازان را به قعر جدول فرستادند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیدار تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز با یک گل به سود آبی پوشان به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز برگزار کننده حساس ترین دیدار هفته سوم لیگ برتر بودند که در نهایت این دیدار با یک گل به سود شاگردان علیرضا منصوریان خاتمه یافت.

هم استقلال و هم تراکتورسازی در دو هفته گذشته ضعیف تر از حد انتظار ظاهر شدند به طوری که شاگردان گل محمدی هر دو بازی را با شکست پشت سر گذاشتند و آبی پوشان هم تنها به کسب یک امتیاز بسنده کردند تا 3 امتیاز بازی هفته سوم این تیم ارزش مضاعفی پیدا کند.

با توجه به شرایط میزبانی و چربش مضاعفی که به لحاظ نفری استقلال نسبت به تراکتورسازی داشت، آبی ها با تسلط بیشتری بازی را آغاز کردند و تا دقیقه 25 صاحب چند موقعیت گل شدند که از آنها استفاده نکردند.

پس از این دقیقه تراکتورسازی اندک اندک جلو کشید و رفته رفته کنترل بازی را در دست گرفت و چند بار هم روی دروازه استقلال خطرساز شد که این موقعیت ها هم ثمری نداشت.

شاگردان علیرضا منصوریان بالاخره در دقیقه 42 اولین گل این فصل خود را به ثمر رساندند. سرور جپاروف ازبک از میانه زمین پا به توپ شد و پس از چند قدم پیشروی با پای راست ضربه ای مهار نشدنی به توپ زد که در کنج دروازه تراکتورسازی قرار گرفت و استقلال از حریف خود پیش افتاد.

در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد و بازی در نیمه اول با تک گل دیدنی جپاروف به پایان رسید.

نیمه دوم را تراکتورسازی بهتر آغاز کرد و برای جبران نتیجه گام به میدان گذاشت و صاحب چند موقعیت شد که یکی، دو بار رحمتی ایستادگی کرد و یکی، دو بار هم مدافعان آبی پوش عملکرد مناسبی نشان دادند تا دروازه استقلال بسته بماند.

استقلال برای اینکه از زیر فشار تراکتورسازی خارج شود در دقیقه 68 مهدی قائدی را به جای حسن بیت سعید به میدان فرستاد تا شاید با قابلیت های تکنیکی جوان بوشهری اش خود را به دروازه تراکتورسازان نزدیک کند.

تراکتورسازی در دقیقه 72 تا آستانه رسیدن به گل مساوی پیش رفت اما محمد ابراهیمی از دو قدمی توپ را به تیر عمودی دروازه تقریبا خالی استقلال کوبید تا آه از نهاد تراکتورسازان و هواداران شان بلند شود.

در دقیقه 79 سیدفاخر تهامی پاس دیدنی مهدی کیانی که باعث تک به تک شدن او و رحمتی شد را به راحتی هر چه تمام تر به بیرون زد تا تراکتورسازی یک بار دیگر از رسیدن به گل مساوی، که کاملا استحقاقش را داشت، محروم بماند.

در دقایق پایانی منصوریان، جباری را به میدان فرستاد و او هم توانست تیمش را کمی به جلو بکشد تا استقلال به سختی از تک گل خود محافظت کرده و اولین پیروزی اش در فصل جدید را تجربه کرده و انتقام شکست های سال های قبل را از شاگردان یحیی گل محمدی بگیرد.

 

استقلال تهران یک.................................................... تراکتورسازی تبریز صفر

گل: سرور جپاروف (42)

داور: بیژن حیدری                          کمک ها: حسن ظهیری و سعید قاسمی

اخطار: سرور جپاروف، داریوش شجاعیان (استقلال) علی طاهران، محمد نادری (تراکتورسازی)

تماشاگر: حدود 60 هزار نفر

ورزشگاه: آزادی تهران

بهترین بازیکن: سرور جپاروف (استقلال)

استقلال: سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، سیدمجید حسینی، وریا غفوری، یعقوب کریمی، روزبه چشمی، امید نورافکن (78- جابر انصاری)، سرور جپاروف (84- مجتبی جباری)، داریوش شجاعیان، سجاد شهباززاده و حسن بیت سعید (67- مهدی قائدی)

سرمربی: علیرضا منصوریان

تراکتورسازی: فرزین گروسیان، محمد نادری، محمدرضا مهدی‌زاده، شهرام گودرزی، محمد ایرانپوریان،‌ مهدی کیانی، علی طاهران (87- امیر نصرآزادانی)، مهدی شریفی (78- محمدرضا آزادی)، محمد نوری (74- سیدفاخر تهامی)، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی

سرمربی: یحیی گل محمدی

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.