لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

از مقدماتی جام جهانی در منطقه کونکاکاف چه خبر؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازی های مقدماتی جام جهانی در منطقه کونکاکاف این هفته با برگزاری 3 بازی پیگیری شد و شانس صعود مکزیک افزایش پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز:مکزیک در مهمترین دیدار این هفته در خانه میزبان ایالات متحده آمریکا بود و علیرغم آنکه ابتدا با یک گل عقب افتاد توانست بازی رابه تساوی 1 بر1 بکشاند.مکزیک در دیدار رفت در خانه آمریکایی ها 2 بر 1 پیروز شده بود.در حال حاضر مکزیک از 6 بازی صاحب 14 امتیاز بوده و در مکان اول جدول قرار دارد و آمریکا نیز 8 امتیاز در مکان سوم جدول می باشد.

در دیگر بازی ها تیم ملی کاستاریکا در خانه خود تیم نگون بخت ترینیداد و توباگو را 2 بر 1 شکست داد تا با 11 امتیاز در مکان دوم جدول قرار گیرد.ترینیداد نیز تنها با 3 امتیاز در قعر جدول و در مکان ششم قرار داشته و بخت صعود ندارد.ترینیداد در بازی رفت نیز بازی 2 بر0 واگذار کرده بود.

در سومین بازی منطقه کونکاکاف نیز دو رقیب سنتی منطقه آمریکای مرکزی پاناما و هندوراس در خاک پاناما به تساوی 2 بر2 رضایت دادند.هندوراس دیدار رفت را در خانه خود 1 بر0 به پاناما واگذار کرده بود.در حال حاضر پاناما با 7 امتیاز در مکان چهارم است و به پلی آف می اندیشد و هندوراس نیز 5 امتیاز در تعقیب پاناما می باشد.پاناما تاکنون به جام جهانی راه نیافته و در صورت کسب عنوان چهارم باید با تیم پنجم منطقه آسیا بازی حذفی برگزار کند.

از کونکاکاف 3 تیم بطور مستقیم راهی روسیه 2018 می شوند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.