لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

ورزش

23 تیرماه دربی احتمالی استقلال و پرسپولیس در مونیخ

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با برگزاری اردوی سرخابی‌ها در مونیخ آلمان، احتمال برگزاری دربی تهران در این شهر وجود دارد.

به گزارش ایسکانیوز، پس از برگزاری جلسه علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس با مسئول اسپانسری این باشگاه محوریت های صحبت این دو به برگزاری ادروی سرخپوشان در خارج از کشور و برگزاری این اردو به همراه استقلالی ها در یک کشور مشترک کشیده شد.

با توجه به اینکه استقلالی ها هم پیش از این جلسه ای با اسپانسر داشتند مقرر شد تا در صورت فراهم شدن شرایط تیم پرسپولیس همراه با تیم استقلال و البته در کمپ‌های مجزا اردویی را در تیرماه در آلمان و احتمالا در شهر مونیخ برگزار کنند.

همچنین صحبت‌هایی صورت گرفته مبنی بر اینکه در صورت موافقت هر 2 باشگاه دربی پرسپولیس و استقلال در مونیخ برگزار شود. در این خصوص مدیرعامل و سرمربی استقلال رضایت خود را اعلام کرده‌اند و طاهری هم ابراز رضایت کرده اما جواب نهایی باشگاه پرسپولیس منوط به پاسخ برانکو در این خصوص خواهد بود.

اگر برانکو هم موافقت خود را برای این بازی اعلام کند دربی تهران در مونیخ و در تاریخ 23 تیرماه برگزار خواهد شد.

البته دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هر کدام برای برگزاری اردوی پیش فصل خود کشورهای دیگری مثل ارمنستان و اوکراین را در نظر گرفته بودند اما ظاهرا حامی مالی مشترک دو تیم به دو باشگاه پیشنهاد برگزاری اردو در یک کشور مشترک را داده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش