لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

ورزش

جام حذفی اسپانیا:باخت اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در رقابتهای کوپا دل ری شکست عجیبی را مقابل لاس پالماس متحمل شد اما به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال اتلتیکو مادرید سه شنبه شب در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای جام حذفی اسپانیا در ورزشگاه ویسنته کالدرون میزبان لاس پالماس بود و مقابل این تیم ۳ بر ۲ شکست خورد.

در نیمه نخست این بازی توپی از خط دروازه ها نگذشت. در نیمه دوم آنتوان گریزمان میزبان را در دقیقه ۴۹ پیش انداخت اما مارکو لیواجا در دقیقه ۵۸ برای تیم لاس پالماس گلزنی کرد تا کار به تساوی کشیده شود.

اتلتیکو که بازی را در اختیار داشت توسط آنخل کوره آ (۶۱) به گل دوم خود دست یافت. بازی با همین نتیجه رو به پایان بود که مارکو لیواجا در دقیقه ۸۹ گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

این پایان کار نبود. اتلتیکوی بهت زده در دقیقه ۹۳ گل سوم را هم دریافت کرد. این گل را گارسیا به ثمر رساند.

بدین ترتیب تیم اتلتیکو مادرید به لطف برد ۲ بر صفر خود در دیدار رفت توانست به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات صعود کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش