لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

فرار اوساسونا از شکست خانگی با گل ثانیه‌های پایانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

والنسیا نتوانست اوساسونا را شکست دهد و در وقت های اضافه گل مساوی را دریافت کرد.

به گزارش ایسنا، در آخرین بازی هفته هفدهم لالیگا والنسیا برابر اوساسونا قرار گرفت و به تساوی سه بر سه دست یافت.

والنسیا که در شرایط بدی به سر می‌برد خیلی زود به گل نخست دست یافت. مونیر حدادی در دقیقه دو گلزنی کرد اما مهمان، پنج دقیقه بعد گل مساوی را دریافت کرد. این گل توسط اوریول ریرا به ثمر رسید.

در نیمه دوم ریرا به اشتباه دروازه‌شان را باز کرد تا والنسیا دو بر یک از حریف پیش افتد. روبرتو تورس در دقیقه 62 توانست گل مساوی را به ثمر برساند اما والنسیا باز هم به گل دست یافت. مارتین مونتویا برای تیمش گلزنی کرد و در حالی که والنسیا به پیروزی نزدیک بود اما در دقیقه 92 گل سوم را دریافت کرد تا تنها به یک امتیاز این بازی دست پیدا کند و در شرایط بحرانی خود باقی بماند.

والنسیا با 13 امتیاز در جایگاه هفدهم قرار دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.