لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

داستان مسجدجامعی و زمین شیخ بهایی چیست؟

احمد مسجدجامعی ادعای یک خبرگزاری اصولگرا درباره رانت چند میلیاردی خود را رد کرده و تاکید می‌کند که «با این حمله‌ها مطمئن می‌شوم که کلنگ خود را درست به سمت ریشه فساد نشانه ‏رفته‌ام.»

ادامه مطلب

چاپایمیل

دروغ پردازی خبرگزاری فارس با تحریف گزارش خبرگزاری برنا

خبرگزاری فارس که اخیرا قراردادی 189 میلیونی با شهرداری تهران منعقد کرده است در اقدامی خلاف اخلاق و اصول حرفه ای با تحریف مطلب خبرگزاری برنا مدعی شد این خبرگزاری رانت خواری! مسجد جامعی را تایید کرده است.

ادامه مطلب

چاپایمیل

قیمت طلا در ماه های اخیر مطابق با تئوری های رایج اقتصادی رفتار نکرده است

 تازه ترین تحلیل اقتصادی نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در ماه های گذشته علی رغم افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا روندی صعودی داشته است.

ادامه مطلب

چاپایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش