لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اونس طلا 6 دلار گران شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

once630aبا تکرار نگرانی‌ها در مورد برنامه هسته‌ای کره شمالی، قیمت طلا امروز به بالاترین سطح از یک هفته گذشته رسید و خاصیت امنیت این فلز گران‌بها دوباره رونق گرفت.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، با تکرار نگرانی ها در مورد برنامه هسته‌ای کره شمالی، قیمت طلا امروز به بالاترین سطح از یک هفته گذشته رسید و خاصیت امنیت این فلز گران‌بها دوباره رونق گرفت.

هر اونس طلا با 6.27 دلار افزایش 1282.95 دلار فروخته شد. طلا در ساعات اولیه معاملات به 1284.97 دلار، بالاترین قیمت از 29 سپتامبر رسیده بود.

به تمرکز دوباره بر ریسک‌های ژئوپلتیکی در میان نگرانی‌هایی مبنی بر اینکه کره شمالی احتمالا در حال آماده شدن برای یک آزمایش موشکی دیگر است، قیمت دلار در برابر ین افزایش نیافت و از بالاترین رقم 12 هفته گذشته که هفته پیش ثبت کرده بود، عقب‌نشینی کرد.

بازارهای چین نیز امروز پس از یک هفته تعطیلات ملی بازگشایی شد.

ریسک‌های ژئوپلتیکی می‌تواند تقاضا برای دارایی‌های امن نظیر طلا و ین ژاپن را افزایش دهد.

به گفته تاجران، طلا ممکن است با مقاومت اولیه در حدود 1285 دلار مواجه شود.

وانگ تو، تحلیلگر فنی رویترز گفت پس از اینکه طلا سطح مقاومت 1281 دلار را شکست، وی سطح مقاومت بعدی برای این فلز گران‌بها را 1299 دلار می‌بیند.

آمارهای روز جمعه نشان داد که فرصت‌های شغلی در آمریکا برای ماه سپتامبر تحت تاثیر تندبادهای هاروی و ایرما برای نخستین بار در 7 سال گذشته کاهش یافت.

در عین حال، تاسیسات‌گذاران فدرال رزرو روز جمعه سیگنال دادند که این بانک به تدریج به افزایش نرخ بهره ادامه خواهد داد. افزایش نرخ بهره، ارزش دلار را بالا می‌برد و طلا را تحت فشار قرار می دهد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.