لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بررسی قیمت طلا و سکه در هفته‌ گذشته؛28مرداد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با بررسی قیمت طلا 18 عیار، سکه بهار آزادی و سکه امامی دریافتیم قیمت این کالاهای سرمایه‌ای طی هفته گذشته کاهش قیمت قابل توجهی داشته است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، هر گرم طلا 18 عیار هفته گذشته را با قیمت 119 هزار و 46 تومان آغاز کرد، در دومین روز از هفته با افزایش قیمت به رقم 119 هزار و 173 تومان رسید و سپس با روند نزولی به کار خود ادامه داد تا جایی که در اواسط هفته به رقم 117 هزار و 811 تومان نیز رسید. طلا پس از آن مجددا با روند افزایشی، هفته را با قیمت 118 هزار و 457 تومان به پایان رساند.

 
قیمت سکه بهار آزادی در ابتدا هفته در رقم یک میلیون و 192 هزار تومان معامله شد، این سکه در طول هفته با روند نزولی به کار خود ادامه داد تا جایی که مبلغ یک میلیون و 179 هزار تومان را تجربه کرد و در نهایت در آخرین روز هفته گذشته با افزایش جزئی در رقم یک میلیون و 180 هزار تومان به کار خود پایان داد. سکه بهار آزادی در طول هفته گذشته کاهش قیمت 12 هزار تومانی داشت.

قیمت سکه طرح امامی در ابتدا هفته رقم یک میلیون و 223 هزار و 550 تومان بود. تغییرات قیمت این سکه نیز همانند تغییرات قیمت طلا 18 عیار و سکه بهار آزادی در هفته گذشته نزولی گزارش شده است، به گونه ای که در طول هفته کاهش قیمت 11 هزار و 350 تومانی را برای خود به ثبت رساند. سکه طرح امامی در پایان هفته با رقم یک میلیون و 212 هزار و 200 تومان به کار خود پایان داد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.