لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

رئیس انجمن واردکنندگان خودرو:تا آخرین مرحله شکایت خود را پیگیری خواهیم کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 رئیس انجمن واردکنندگان خودرو با تأیید شکایت از سازمان توسعه تجارت، گفت: تا آخرین مرحله شکایت خود را برای احیای حقوق واردکنندگان پیگیری خواهیم کرد.

فرهاد احتشام زاد، در گفت‌وگو با  خبرگزاری میزان، درباره موضوع شکایت مطرح شده از سوی این انجمن، توضیح داد: حدود پنج هفته از بسته شدن سایت ثبت سفارش خودرو می‌گذرد و این تضییع حقوق واردکنندگان و نقض قانون است. بنابراین از آنجایی که پیگیری‌های ما به نتیجه نرسید، از قوه قضاییه برای حل این مساله و جبران خسارت کمک خواسته‌ایم.

وی افزود: نقض قانون توسط مسئولان دولتی صورت گرفته و این در حالی است که به عقیده آقای نعمت زاده واردات حرام است اما آنچه که حرام است عدم رعایت قوانین کشور که به تائید شورای نگهبان رسیده، است، زیرا با رعایت نکردن قوانین منافع بسیاری از به خطر افتاده و آسیب‌های بسیاری به افراد وارد شده است.

رییس انجمن واردکنندگان خودرو تاکید کرد: پنج هزار دستگاه خودرو در گمرک وجود دارد که به واسطه تصمیم یک شبه وزیر سابق اجازه واردات آن‌ها به کشور میسر نیست و این در حالی است که واردکننده طبق قرارداد به مشتریان خسارت تأخیر پرداخت می‌کند.

وی درباره اینکه از چه شخصی شکایت صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: از مجتبی خسروتاج به عنوان مسئول سازمان توسعه تجارت که مسوولیت سامانه ثبت سفارش خودرو را برعهده دارد، شکایت صورت گرفته است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.