لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

خودرو گران شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئيس اتحاديه نمايشگاه‌داران خودرو گفت: در سه‌ماهه امسال قيمت خودرو 300هزار تا 2ميليون تومان افزايش يافته است.

به گزارش تسنیم، سعيد مؤتمني با اشاره به اينکه از تيرماه تا اسفندماه سال گذشته خودرو با قيمت‌هاي متفاوتي نسبت به امسال در بازار عرضه مي‌شود، اظهار داشت: از 19 فروردين ماه امسال قيمت انواع خودرو به‌بهانه‌هاي مختلف از جمله اعمال هزينه‌هاي قانوني مانند بيمه‌نامه شخص ثالث 300 هزار تا 2 ميليون تومان افزايش پيدا کرده است.

وي افزود: افزايش قيمت خودرو توسط شرکت‌هاي خودروسازي در حالي اعمال شده که بنا به اذعان نمايندگان شرکت‌هاي بيمه نرخ بيمه‌نامه شخص ثالث از 50 تا 70 هزار تومان افزايش يافته است.

رئيس اتحاديه نمايشگاه‌داران خودرو با يادآوري اينکه متولي نظارت بر بازار خريد و فروش خودرو سازمان حمايت است، گفت: اخيراً سايپا در ابلاغيه جديد خود به نمايندگي‌هاي اين شرکت قيمت وانت پرايد را بيش از يک‌ميليون افزايش داده و در سامانه فروش خود اين خودرو را با قيمت 20 ميليون و 314 هزار تومان به فروش مي‌رساند. اين موضوع براي خريداران بسيار قابل تأمل است که شرکت براساس چه مواردي اين افزايش قيمت را براي اين محصول در نظر گرفته است.

مؤتمني با اعلام اينکه بايد مسئولان نظارت لازم را بر بازار خودرو داشته باشند، گفت: اين افزايش قيمت‌ها در حالي از سوي شرکت‌هاي خودروسازي اعمال مي‌شود که هنوز قيمت‌هاي جديد انواع خودرو در سال 96 توسط شوراي رقابت منتشر نشده است.

براساس مصوبه ارديبهشت ماه 95 شوراي رقابت خودروسازى سايپا را به‌دليل بهبود نبخشيدن کيفيت محصولات جريمه و افزايشى 0.4درصدي را براي قيمت محصولات اين شرکت تعيين کرده بود.
تسنيم

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش