لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دکتر اوشیروان محسنی از نامزدی احتمالی استانداری مازندران کناره گیری کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده 3 دوره مجلس شورای اسلامی و رییس فعلی سازمان بهزیستی کشور علیرغم اصرار مجامع مختلف سیاسی و همچنین مجموعه دولت ، مسئولیت احتمالی استانداری مازندران را نپذیرفت.

به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز،کانال تلگرامی رویداد نوشهر امروز گزارش داد نماینده سابق اصلاح طلب نوشهر علیرغم دادن فرصت تصمیم گیری از جانب دولت ،ترجیح داد تا مسئولیت استانداری مازندران را نپذیرد.

به گزارش این کانال تلگرامی دکتر انوشیروان محسنی روز گذشته از حسن ظن نخبگان سیاسی استان و مجموعه دولت به خود تشکر نمود

گفتنی است درحالی نام دکتر محسنی در روزهای اخیر برای مسئولیت استانداری مازندران شنیده می شد که اصلاح طلبان مازندران در هفته گذشته نام 3 نفر دیگر و از جمله شهردار اصولگرای مرکز استان را به وزارت کشور جهت تصدی استانداری معرفی نموده بودند.

 

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.