لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کواکبیان:به هیچ وجه معتقد نیستم دانشگاه آزاد در مسیر هاشمی‌زدایی است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کواکبیان با اشاره به سیاست های جدید دانشگاه آزاد و تغییر مدیریت، این سیاست ها را مثبت خواند و گفت: بنده به هیچ وجه معتقد نیستم که دانشگاه آزاد در مسیر هاشمی زدایی قرار گرفته است و این یک اتهام و تفکر غلط است.

به گزارش خبرگزاری آنا، مصطفی کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی مهمان دومین روز اردوی آموزشی-تشکیلاتی حیات طیبه در سالن شهید آوینی دانشگاه آزاد واحد فیروزکوه بود و در این جلسه سخنرانی کرد.
کواکبیان ابتدا با تبریک ایام ولادت امام موسی کاظم (ع) برگزاری چنین اردوهایی را باعث افزایش تعامل و نشاط دانشجویی دانست و این قبیل اردوها را حرکت مثبتی عنوان کرد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با عقلانی خواندن تاسیس دانشگاه آزاد ادامه داد: دانشگاه آزاد به منظور پاسخگویی به نیازهای علمی و جبران کاستی‌های دانشگاه‌های دولتی تاسیس شد و از این جهت حرکتی عقلانی و بسیار مثبت ارزیابی می‌شود.
کواکبیان با اشاره به سیاست‌های جدید دانشگاه آزاد و تغییر مدیریت، این سیاست‌ها را مثبت خواند و گفت: بنده به هیچ وجه معتقد نیستم که دانشگاه آزاد در مسیر هاشمی‌زدایی قرار گرفته است و این یک اتهام و تفکر غلط است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به وضعیت فراکسیون‌های مجلس و تصمیم گیری‌های بهارستان در رابطه با موضوعات مختلف افزود: در مجلس سه فراکسیون اصلی داریم، فراکسیون‌های ولایی، مستقلین و اصلاح‌طلبان، اما فراکسیونی که حائز اکثریت باشد نداریم، چرا که اصلاح‌طلبان نهایتا ١٢٠ نفر هستند و اکثریت برای یک فراکسیون در مجلس فعلی وقتی اتفاق می افتد که فراکسیون مستقلین با آن همراه باشد که متاسفانه فراکسیون مستقلین دارای ثبات نیستند و براساس منافع خود حرکت می‌کنند.
کواکبیان با اشاره به جلسات رای اعتماد به وزرا گفت: در جریان جلسات رای اعتماد به وزرا فراکسیون‌ها در انتخاب بعضی وزرا یک دست نبودند، مثلا در انتخاب بیطرف فراکسیون ولایی و مستقلین مخالف بودند و ما موافق اما در انتخاب وزیر ارتباطات اصلاح‌طلبان مخالف بودند و فراکسیون ولایی و مستقلین موافق بودند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لابی‌گری های وزرا با نمایندگان در جریان جلسات رای اعتماد گفت: بیطرف فرد صادقی بود اما نتوانست لابی خوبی داشته باشد.
کواکبیان در ارتباط با حسن روحانی افزود: به نظر من روحانی مشی اصلاح طلبی پیش نخواهد گرفت و اصلاح‌طلبانه پیش نخواهد رفت، حتی در کابینه دولت روحانی یک چهره شاخص اصلاح‌طلب وجود ندارد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره بر لزوم انتخاب کابینه حزبی گفت: در حال حاضر این اتفاق در دولت روحانی اتفاق نیفتاده ولی ما موظفیم به کابینه و تشخیص روحانی احترام بگذاریم.
بعد از پایان سخنرانی کواکبیان، پرسش و پاسخ های دانشجویی آغاز شد و نمایندگان و اعضای تشکل‌های مختلف شروع به پرسش سوالات خود از این نماینده مجلس کردند.
سوالات مطرح شده توسط دانشجویان حول مسائل مختلفی از جمله مشکلات اقتصادی، معیشتی، برجام، انتخابات و ... بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.