لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آیا حمید میرزاده جهت وزارت علوم به مجلس معرفی می‌شود؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

براساس گزارش های رسیده نام حمید میرزاده نیز برای برای تصدی پست وزارت علوم و حضور در کابینه دوازدهم مطرح شده است.

به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز: زمزمه‌های معرفی حمید میرزاده رییس سابق دانشگاه آزاداسلامی  در حالی در محافل علمی و دانشگاهی قوت گرفته است که ميرزاده استاد تمام پايه ٤٢ رشته پلیمر و عضو هيات علمى دانشگاه امير كبير و رييس پرسابقه پژوهشكده پليمر می باشد.

حمید میرزاده آخرین رییس دانشگاه آزاد در زمان حیات آین الله هاشمی رفسنجانی بود که چندی پس از درگذشت ایشان توسط هیات امنای جدید دانشگاه برکنار شد.
گفتنی است تعامل مثبت وي با نمايندگان مجلس از يك سو و سوابق متعدد اجرایی حمید میرزاده و مدارج علمی عالي دانشگاهي او را می‌توان از دلایل استقبال نمایندگان و بدنه علمی کشور از وی دانست.
مشى اعتدالى ميرزاده و نزديكى او با آيت الله هاشمى و همچنين حمايت چهره هايي چون سيد حسن خميني و ناطق نوري و نيز سابقه همكاري با حسن روحاني در مركز تحقيقات استراتژيك نظام و حضور فعال اخير وي در هيات اجرايى انتخابات رياست جمهوري و حمايت و همراهي مستمر با دولت تدبير و اميد مى تواند موجب شود تا او به عنوان گزينه پيشنهادى وزارت علوم معرفى شود.
ميرزاده استاد تمام پايه ٤٢ رشته پلیمر و عضو هيات علمى دانشگاه امير كبير و رييس پرسابقه پژوهشكده پليمر است و استانداري كرمان، مدیریت ستاد بازسازی مناطق جنگ زده، رياست سازمان مدیریت و برنامه و بودجه ، معاونت اجرايي نخست وزير و رياست جمهوري و بخشي از سوابق وي است.
رويكرد مثبت فرهنگي و سياسي وي در دوره ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و نيز تلاش هاي وي در حوزه پژوهش و امور دانش بنيان و اصلاح ساختار و خروج دانشگاه از زيان دهي از نتايج مديريت او بوده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.