لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

واکنش تند یاسر هاشمی رفسنجانی به تغییرات مدیریتی در دانشگاه آزاد: با شخم زدن مدیران، ریشه عوض نمی شود.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یاسر هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه اخبار نگران کننده ای از تغیرات دانشگاه آزاد اسلامی به گوش می رسد، تاکید کرد: با شخم زدن مدیران، ریشه عوض نمی شود.

فرزند رییس فقید هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با "انتخاب"، ادامه داد: دوران تغییرات اتوبوسی در فضای علمی کشور گذشته است و حذف مدیران و اساتید با سابقه چیزی جز خسران در پی نخواهد داشت.

وی همچنین با اشاره به دیدگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی درباره جایگاه آزادی و اسلام در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: موسس دانشگاه آزاد اسلامی عقیده داشت دانشگاهی که استاد در سر کلاس درس آزادی بیان نداشته باشد، اسلامی نیست.

یاسر هاشمی رفسنجانی ضمن دعوت از مسئولین جدید دانشگاه آزاد اسلامی برای مطالعه کتاب آزاد اندیشی دینی  آیت الله هاشمی، افزود: پیشرفت علمی با ایجاد محدودیت و فضای بسته در دانشگاه بوجود نمی آید.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.