لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

محسن هاشمی رفسنجانی:هیچ‌کسی من را مجبور به استعفا از معاونت عمرانی دانشگاه آزاد نکرده است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس شورای شهر تهران دلیل استعفای خود از معاونت عمرانی دانشگاه آزاد را مشغله کاری این شورا اعلام کرد.  

محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس شورای شهر تهران به خبرگزاری آنا گفت: «روز شنبه استعفای خودم را از معاونت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کردم، اما هنوز خبری از موافقت با این درخواست بنده اعلام نشده است، اما پیگیر موافقت با استعفا هستم.»
او درباره دلایل استعفای خود از دانشگاه آزاد اسلامی نیز گفت: «بعد از اینکه به عنوان رئیس شورای شهر انتخاب شدم از همه پست‌هایی که داشتم استعفا دادم به این دلیل که حجم کاری ریاست شورا بسیار است.»
فرزند آیت‌الله هاشمی ادامه داد: «همانطور که گفتم از همه پست‌هایی که داشتم جز ریاست شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی استعفا داده‌ام. ضمنا هیچ‌کسی من را مجبور به استعفا از معاونت عمرانی دانشگاه آزاد نکرده است و بنده کاملا ارادی این کار را انجام دادم.»
او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان مشاور عمرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب خواهد شد یا خیر، گفت: «این مساله جزو اختیارات مسئولان دانشگاه آزاد به حساب می‌آید.»

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.