لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

خبرگزاری دانشگاه آزاد علیه دولت:دولت بازهم شهردار تهران را دعوت نکرد!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در حالیکه تنها 24 ساعت از دریافت حکم محمد علی نجفی بعنوان شهردار تهران می گذرد ، خبرگزاری آنا وابسته به دانشگاه آزاد که با مدیران جدید خود به تیم منتقدان دولت پیوسته است طی تیتری امروز نوشت:دولت بازهم شهردار تهران را دعوت نکرد.!

خبرگزاری آنا وابسته به دانشگاه آزاد نوشت:عضو شورای شهر تهران از آغاز پیگیری برای تصویب مصوبه‌ای خبر داد که طی آن شهردار پایتخت بتواند در جلسات هیات دولت حضور یابد.

در حالی‌که محمد علی نجفی شهردار پایتخت به هنگام ارائه برنامه‌های خود از تعامل با دولت خبر داده بود انتظار می‌رفت تا وی پس از ابلاغ حکمش، در جلسه فردای هیات دولت شرکت کند اما شهردار تهران همچنان به جلسه دولت دعوت نمی‌شود.
احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران در این خصوص به خبرنگار آنا گفت: شرکت شهردار تهران در جلسات هیات دولت نیازمند کسب تصویب مصوبه‌ای در این زمینه از سوی دولت است.
وی از آغاز روند پیگیری تصویب این مصوبه خبر داد و گفت:‌ پیگیری‌های لازم انجام می‌شود تا مصوبه‌ای در این خصوص به تصویب برسد و به دنبال آن شهردار پایتخت بتواند در تمام جلسات هیات دولت شرکت کند.
مسجد جامعی تاکید کرد که این موضوع می‌تواند به نفع شهروندان و مدیریت شهری باشد زیرا نجفی شهردار پایتخت فردی است که دارای قدرت تعامل و گفت‌وگو با دولت است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.