لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

راز تَخریب‌های زنجیره‌ای عارف

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یک روزنامه‌نگار و فعال سیاسی، «راز تخریب‌های زنجیره‌ای عارف» را از نگاه خود تشریح کرد.

علیرضا خامسیان در «خبرآنلاین» نوشت: چرا محمدرضا عارف تخریب می‌شود؟ این سوالی است که به کرات از نگارنده پرسیده شده است. تلاش می‌کنم به صورت اجمالی دلایل این تخریب‌ها را بیان کنم:

۱. یک دسته از افراد ذاتاً از دکتر عارف خوششان نمی‌آیند و به تعبیری «فی قلوبهم مرض» هستند. حساب این افراد با کرام‌الکاتبین است. کاری نمی‌توان کرد جز آنکه برایشان دعا کنیم.

۲. دسته دیگر افرادی هستند که شناخت دقیقی از منش و روش دکتر عارف ندارند و بعضا هضم تخریب‌های سازمان‌یافته می‌شوند و اگر از نزدیک با دکتر عارف هم‎کلام شوند نظرشان تغییر می‌کند.

۳. افرادی هم هستند که به خاطر منافع سیاسی دست به تخریب می‌زنند. این عده شاید در مقاطعی همراه دکتر عارف می‌شوند و توقع دارند در مناسبت‌های سیاسی از جمله انتخابات یا در لیست انتخاباتی قرار بگیرند یا عهده‎دار سمتی شوند و وقتی به این اهداف دست پیدا نکردند، شروع به تخریب می‌کنند.

۴. عده‌ای افراد دغدغه‎مند هم هستند که به دلیل بی‌اطلاعی از برخی ساز و کارها و عدم اطلاع‌رسانی صحیح از برخی رخدادهای اجتماعی و سیاسی که به نوعی دکتر عارف با آن مرتبط است، گلایه‌هایی را مطرح می‌کنند که دسته اول با بزرگنمایی این گلایه‌ها و موج‌سواری روی آن، به دنبال اهداف خود هستند. نمونه اخیر این موضوع رأی نیاوردن وزیر پیشنهادی نیرو بود که اگر به‌موقع درباره این موضوع و مسائل پیدا و پنهان آن اطلاع‌رسانی می‌شد، مطمئناً این افراد دغدغه‌مند با اظهارنظرهایشان بهانه به دست گروه اول نمی‌دادند.

البته در کنار این دسته‌بندی‌ها حساب افراد مطلع و کارشناسی را که با انتقادهایشان سعی در بهبود اوضاع را دارند و دکتر عارف هم همیشه از نظراتشان استفاده کرده است، باید جدا دانست.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.