لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

حجت‌الاسلام کروبی اعتصاب غذای خود را شکست/درخواست فرزند کروبی از حسن روحانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

محمدحسین کروبی گفت: بر اساس وعده‌هایی که داده شد و پیگیری‌هایی که به عمل آمد، آقای کروبی هم اعتصاب غذای خود را شکست.

به گزارش ایلنا ؛ فرزند حجت‌الاسلام کروبی گفت: قاضی‌زاده هاشمی از طرف دولت به حجت‌الاسلام کروبی وعده داد که دولت دوازدهم همه تلاش خود را برای پیگیری و تحقق مطالبات آقای کروبی به کار خواهد گرفت.
محمدحسین کروبی با اشاره به ملاقات قاضی‌زاده هاشمی با حجت‌الاسلام کروبی در یکی از بیمارستان‌های تهران گفت: در دیداری که امروز وزیر بهداشت به همراه برخی ماموران امنیتی با حجت‌الاسلام کروبی در بیمارستان داشتند، قول‌های مساعدی به پدرم داده شد.
او افزود: بر این اساس آقای قاضی‌زاده هاشمی از طرف دولت به حجت‌الاسلام کروبی وعده داد که دولت دوازدهم همه تلاش خود را برای پیگیری و تحقق مطالبات آقای کروبی به کار خواهد گرفت.
فرزند حجت‌الاسلام کروبی یادآور شد: بر اساس وعده‌هایی که داده شد و پیگیری‌هایی که به عمل آمد، آقای کروبی هم اعتصاب غذای خود را شکست.
محمدحسین کروبی در مورد وضعیت جسمانی حجت‌الاسلام کروبی هم گفت: وضعیت پدر بهتر است اما زمان مرخص شدن ایشان از بیمارستان را پزشکان تشخیص می‌دهند و ما از آن اطلاعی نداریم.

*همچنین فرزند مهدی کروبی تأکید کرد: حداقل کاری که رئیس جمهور، به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی، می تواند انجام دهد این است که دستور خروج نیروهای امنیتی از داخل خانه را بدهد.
محمدحسین کروبی در گفت و گو با خبرنگار جماران با تأیید خبر بستری شدن حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی در بیمارستان اظهار داشت: شب گذشته پدرم را در بخش CCU یکی از بیمارستان های تهران بستری کردند.
فرزند مهدی کروبی تصریح کرد: به علت اصرار پزشک معالج چون ضربان قلب و فشار خون ایشان بالا بود، راضی به زدن سرم شد ولی هنوز اعتصاب غذای خشک ادامه دارد.
وی خبر از پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رفع حصر داد و گفت: شاید آقای روحانی بگوید در این موضوع تصمیم گیر اصلی نیست ولی حداقل کاری که رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی می تواند انجام دهد این است که به وزیر اطلاعات دستور دهد نیروهای امنیتی از داخل خانه بیرون بروند؛ این جزو اختیارات آقای روحانی است. مسئولینی که قضیه را پیگیری می کنند باید این موضوع را از رئیس جمهور بخواهند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.