لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تقابل دوباره وزارت علوم با دانشگاه آزاد با انتصاب نماینده دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در کمیته ۳ نفره

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با توجه به اینکه این قانون به وسیله قوانین و مصوبات بعدی مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی منسوخ شده است؛ بررسی و صدور مجوز کلیه رشته محل‌های مورد درخواست کلیه زیرنظام‌های آموزش عالی از جمله، دانشگاه آزاد اسلامی منحصراً با تصویب شورای گسترش آموزش عالی وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امکان پذیر است.

به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز:وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی انتشار خبر انتصاب نماینده دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در کمیته ۳ نفره موضوع قانون شیوه تأیید رشته های دانشگاه آزاد اسلامی، مصوب ۱۳۶۷، به اطلاع عموم دانشگاهیان می رساند:  
با توجه به اینکه این قانون به وسیله قوانین و مصوبات بعدی مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی منسوخ شده است؛ بررسی و صدور مجوز کلیه رشته محل‌های مورد درخواست کلیه زیرنظام‌های آموزش عالی از جمله، دانشگاه آزاد اسلامی منحصراً با تصویب شورای گسترش آموزش عالی وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امکان پذیر است. براین اساس، کماکان رشته محل‌های مجاز، که صرفاً از طریق سامانه دفتر گسترش آموزش عالی به اطلاع عموم می‌رسد، دارای اعتبار قانونی است.
بدیهی است مسئولیت‌های ناشی از هرگونه تصمیم غیرقانونی، برعهده آن دبیرخانه است.

روز گذشته خبرگزاری آنا وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی گزارش داد: محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور حکمی، منصور کبگانیان را به عنوان نماینده دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس کمیته سه نفره موضوع بند ۱ تبصره ۴ ماده واحده قانون تایید رشته‌های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، مصوب ۱۳۶۷، منصوب کرد.

همچنین گفتنی است همین خبرگزاری در روزهای گذشته از پیشنهاد انتصاب مخبر دزفولی به ریاست دانشگاه علوم و تحقیقات تهران توسط فرهاد رهبر خبر داده بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.