لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

عباسپور از واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد استعفا نداده‌است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روابط‌عمومی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تاکید کرد که دکتر علی عباسپور از ریاست این واحد استعفا نداده است.

روابط‌عمومی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تاکید کرد که دکتر علی عباسپور از ریاست این واحد استعفا نداده است.

به گزارش ایلنا،‌ روز گذشته خبری با عنوان «مخبر دزفولی رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد شد» در خبرگزاری کار ایران (ایلنا) منتشر شد که در این خبر به استعفای علی عباسپور از ریاست این دانشگاه اشاره شده بود، در پی انتشار این خبر روابط‌ عمومی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد در  جوابیه‌ای به ایلنا نوشت: « ادعا شده است که پیش‌تر علی عباسپور با روی کار آمدن فرهاد رهبر در دانشگاه آزاد از سمت خود به عنوان ریاست واحد علوم و تحقیقات استعفا داده است؛ روابط‌عمومی واحد علوم و تحقیقات ضمن تکذیب این ادعا، اعلام می‌کند، دکتر علی عباسپور از ریاست این واحد استعفا نکرده است.»

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.