لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مخبر دزفولی رئیس کمیته سه نفره تایید رشته‌های دانشگاه آزاد را منصوب کرد!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با حکم دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، منصور کبگانیان به عنوان رئیس کمیته سه نفره تایید رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

خبرگزاری آنا گزارش داد: محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور حکمی، منصور کبگانیان را به عنوان نماینده دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس کمیته سه نفره موضوع بند ۱ تبصره ۴ ماده واحده قانون تایید رشته‌های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، مصوب ۱۳۶۷، منصوب کرد.
در متن این حکم آمده است: به استناد بند (۱) تبصره ۴ ماده واحده قانون تائید رشته‌های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی مصوب ۱۳۶۷ و ماده (۱) آئین نامه اجرایی قانون مزبور مصوب ۱۳۶۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی و با در نظر گرفتن چارچوب سیاست‌ها و ضوابط اجرایی آمایش آموزش عالی در جمهوری اسلامی ایران مصوب جلسه ۷۷۶ مورخ ۱۸ اسفند ۹۴ و آمایش آموزش عالی در عرصه سلامت مصوب جلسه ۷۶۲ مورخ ۸ اردیبهشت ۹۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی و با توجه به ابلاغیه مورخ ۲۶ تیر ۹۶ معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی مبنی بر لزوم تشکیل کمیته سه نفره ارزیابی، تصمیم گیری و تائید رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی، به موجب این حکم، به عنوان نماینده دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس این کمیته منصوب می‌شوید.»
«ضروری است در چارچوب وظایف و سیاست‌های مصوب این کمیته نسبت به برگزاری جلسات آن سریعا اقدام کنید.»

*همچنین گفتنی است همین خبرگزاری در روزهای گذشته از پیشنهاد انتصاب مخبر دزفولی به ریاست دانشگاه علوم و تحقیقات تهران توسط فرهاد رهبر خبر داده بود.

این خبرگزاری نوشت:رئیس دانشگاه آزاد در واکنش به خبر انتصاب مخبردزفولی به عنوان رئیس واحد علوم تحقیقات اعلام کرد بنده پیشنهاد مسئولیت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد را به دلیل توانایی‌های علمی و سابقه درخشان دکتر مخبردزفولی به ایشان داده‌ام، اما ایشان هنوز جواب قطعی درباره پذیرش این مسئولیت به دانشگاه آزاد نداده‌اند.

دکتر فرهاد رهبر گفت: «آقای مخبر دزفولی در حال بررسی این است که آیا قبول مسئولیت واحد علوم تحقیقات با دبیری شورای عالی انقلاب فرهنگی تداخلی ایجاد می‌کند یا خیر. حضور دکتر مخبردزفولی به دلیل فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی ارزشمند برای دانشگاه آزاد و هر نهاد دیگری غنیمت گران‌بهایی است.»

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.