لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

فرهاد رهبر:کسانی که قرار است در دانشگاه آزاد نباشند به اطلاع‌شان رساندیم!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد این دانشگاه نیروهایی توانا برای نظام تربیت کرده و از کادر قوی برخوردار است، بنابراین تلاش بر این است  که از وجود همین کادر استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری آنا، دکتر فرهاد رهبر امروز در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران گفت: ‌«واحدهای دانشگاه آزاد پیش از این به صورت جزیره‌ای اداره می‌شد و دکتر طهرانچی در تهران و ما در کشور باید این مساله را مدیریت کنیم تا از این حالت خارج شوند.»
رهبر در پیامی به مدیران دانشگاه آزاد در سراسر کشور نیز گفت: «برخی از مدیران پیغام داده‌اند که جایگاه‌شان در دانشگاه با آمدن تیم جدید متزلزل است و به همین دلیل کار در حوزه خود انجام نمی‌دهند. من از همین جا اعلام می‌کنم کسانی که قرار است نباشند به اطلاع‌شان رساندیم و مدیرانی که به آنها پیامی داده نشده در جایگاه خود هستند و با برنامه‌ریزی کار خود را پیش می‌برند.»
به گزارش خبرگزاری آنا، مراسم معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران صبح امروز با حضور دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و امنا، دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی و جمعی دیگر از معاونان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.