لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد ، رئیس دانشگاه‌های آزاد استان تهران شد!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طهرانچی که با عضویت در هیات امنای دانشگاه آزاد در ماه گذشته رای به انتصاب فرهاد رهبر داده بود اینبار با حکم فرهاد رهبر بعنوان رییس دانشگاه های آزاد استان تهران منصوب شد!

به گزارش پایگاه خبری صدرانیوز:فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی محمدمهدی طهرانچی عضو هیات امنای دانشگاه آزاد را به عنوان رئیس دانشگاه‌های آزاد استان تهران و رئیس واحد تهران مرکزی معرفی کرد.

در واقع طهرانچی که با عضویت در هیات امنای دانشگاه آزاد در ماه گذشته رای به انتصاب فرهاد رهبر داده بود اینبار با حکم فرهاد رهبر بعنوان رییس دانشگاه های آزاد استان تهران منصوب شد.

طهرانچی جایگزین احمد شمس در این مسئولیت شد. احمد شمس در 26 مهر سال 95 از سوی میرزاده به عنوان سرپرست واحد تهران مرکزی و دانشگاه آزاد استان تهران معرفی شده بود.

محمد مهدی طهرانچی متولد ۱۳۴۴، استاد دانشکده فیزیک دانشگاه شهید بهشتی و از مدیران دانشگاهی نزدیک به طیف اصولگرا است که در اردیبهشت ۹۱ توسط کامران دانشجو به سرپرستی دانشگاه شهید بهشتی‌ منصوب و در سوم بهمن ۱۳۹۵ توسط محمد فرهادی از سمت ریاست دانشگاه شهید بهشتی برکنار شد.

طهرانچی در تیر ۹۶ با تصویب شورای عالی‌ انقلاب فرهنگی‌ به عضویت هیات امنای دانشگاه آزاد رسید.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.