لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

محمدرضا خاتمی: فقدان هاشمی بعدها برای این انقلاب و ممکلت احساس می‌شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

محمدرضا خاتمی گفت: بعد‌ها فقدان آقای هاشمی برای این انقلاب و مملکت حس می‌شود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا خاتمی با حضور در حسینیه جماران در مراسم سوگواری آیت‌الله هاشمی شرکت کرد و در جمع خبرنگاران گفت: بعد‌ها کمبود آقای هاشمی برای این انقلاب و مملکت حس می‌شود.

او در ادامه خاطرنشان کرد: شاید کمتر کسی شبیه به شخصیت آقای هاشمی داشته باشیم که از هر جهات قابل توصیف است.

او در ادامه افزود: آیت‌الله هاشمی از قبل از انقلاب یک آدم خودساخته و متکی به خود بود. آدمی که در زمانه خود می‌زیست و مقتضیات آن را به خوبی می‌دانست.

خاتمی خاطرنشان کرد: هاشمی شاگرد ممتاز امام بود که در انقلاب و حوادث مختلف و در پایان جنگ به گونه‌ای عمل کرد که کمتر کسی می‌توانست اینگونه عمل کند.

او ادامه داد: مردم ایران کمبود ایشان را حس می‌کنند به خصوص کسانی که با وی دوستی بیشتری داشتند. این فقدان به آسانی قابل تحمل نیست.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.