لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

مهندس بنی احمد، پس از نام نویسی در انتخابات شورای پنجم ساری: برای اصلاح و بهسازی امور مدیریت شهری وارد عرصه شدم/شورا نهادی دموکراتیک و میراث و یادگار دولت اصلاحات است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مهندس بنی احمد بیان کرد: با توجه به شرایط به وجود آمده و مسائل موجود در مدیریت شهری، برای اصلاح و بهسازی امور وارد عرصه شدم چرا که مدیریت شهر ساری نیازمند تقویت شدن است.

ادامه مطلب

مناظره جنجالی در ساری:زلیکانی عضو شورا:تمام پارک های ما استاندارد دارد،هسته مرکزی شهرساری چه چیزی دارد که ما گردشگر را به آنجا ببریم ؟/مهندس بنی احمد:چه راهکاری داریم که گردشگر فراری نشود؟،ساعت طرح ترافیک بهتر است در پنجشنبه کاهش

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

قبل از نوروز 1396 مناظره ای جنجالی در دفتر یکی از دو هفته نامه های مازندران برگزار شد.حساسینت این مناظره از آنجا بود که علی اکبر زلیکانی عضو نامدار و شاخص شورای شهر ساری که قبلا منتسب به جریان دیگری بوده و اکنون حامی جریان به اصطلاح عملگرایی در ساری شده با همراهی حاج علی عباسی از نزدیکان نماینده مرحوم ساری مهندس سلیم بهرامی در این مناظره تقریبا بصورت همسو اظهارات هم را پوشش می دادند و طرف دیگر  نیز مهندس سید غلامرضا بنی احمد که نزدیکی وی به مواضع اصلاح طلبان بر کسی پوشیده نیست نظرات خود را در حوزه مدیریت شهری،ترافیک و استاندارد سازی شهربازی و زمین های بازی بیان نمود.

ادامه مطلب

ثبت نام مهندس سید غلامرضا بنی احمد در انتخابات شورای پنجم ساری+تصاویر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مهندس سید غلامرضا بنی احمد(علمدار ساروی) که از مدیران قوی ساروی در سازمان ملی استاندارد می باشد ساعاتی پیش با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری ساری برای انتخابات شورای پنجم ثبت نام نمود.

ادامه مطلب

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش