لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

دکتر ولایتی مهمان دائمی برنامه «مجله دانشگاه» در شبکه 1؟!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دکتر ولایتی رییس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی که این روزها مهمان همیشگی برنامه های تلویزیون شده است امشب با شرکت در برنامه «مجله دانشگاه » شبکه 1 درخصوص موضوع جذب دانشجوی خارجی و مشارکت فعال در مجامع علمی و فناوری دنیا به بیان اظهارات خود پرداخت.

ادامه مطلب

میرسلیم:اگر من و قالیباف به دور دوم می‌رفتیم، تخلفات او را رو می‌کردم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از تفاوت‌های انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم با ادوار گذشته، حضور یک نامزد حزبی در صحنه رقابت‌ها بود؛ حزب مؤتلفه اسلامی به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین تشکل‌های سیاسی کشور، سید مصطفی میرسلیم را به‌عنوان کاندیدای اختصاصی خود معرفی کرد. چندی بعد از معرفی او، شماری از اصولگرایان تشکلی به نام «جمنا» را پایه‌ ریزی کردند که هدفش معرفی گزینه واحد از سوی این جریان بود.

ادامه مطلب

آزادي دانشگاه در دستان دو قوه/دولت و مجلس می توانند جلوی انتصاب فرهاد رهبر را بگیرند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جريان‌هايي كه در انتخابات‌هاي اين چندسال اخير به شدت شكست خورده‌اند،انتقام از آراي مردم را دستور كار قرارداده‌اند و هر روز با انتصاب افرادي كه ملت آن‌ها را ازمنصب‌‌هاي مختلف كنار گذاشته ‌است، به نوعي دهن‌كجي به صندوق راي را به نمايش مي‌گذارند. اين جريان در تازه‌ترين اقدام خود، دانشگاه آزاد را كه دستاورد سال‌ها مديريت آيت‌ا... هاشمي به حساب مي‌آيد، دودستي تحويل فردي به نام فرهادرهبر داده‌است. شخصيتي كه پيشينه و عملكرد وي براي همگان به ويژه قشرهاي مختلف علمي كشور مشخص است.

ادامه مطلب

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش