لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

ایران یازدهمین تولیدکننده خودرو در جهان خواهد شد

بر اساس سند راهبردی صنعت خودرو،ایران باید تا سال1404 در تولید خودرو رتبه یازدهم جهان را بدست آورد که با روند فعلی دست یابی به این هدف در هاله از ابهام قرار دارد.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

سایت حامی احمدی نژاد:محبوبیت روحانی37 درصد کاهش پیدا کرده است!

 

 

 

یک سایت حامی احمدی نژاد و مشایی مدعی شد محبوبیت روحانی در بین طرفدارانش 37 درصد کاهش پیدا کرده است.

 

به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز؛در ادامه پروژه ایجاد یاس و ناامیدی در میان طرفداران دولت تدبیر و امید ؛این سایت حامی احمدی نژاد به نقل از یک نظر سنجی از جانب یک نهاد انقلابی نوشت:محبوبیت روحانی در میان طرفدارنش 37 درصد کاهش داشته است.

این پایگاه خبری به نام نهاد مذکور اشاره نکرد اما در ادامه نوشت:براساس نتایج این نظرسنجی ، 37 درصد از کسانی که به روحانی رای داده اند اعلام کرده اند درصورت حضور مجدد روحانی در انتخابات ریاست جمهوری آینده به وی رای نخواهند داد.

گفتنی است با رشد حامیان دولت تدبیر و امید در میان عامه مردم و بسترسازی مناسب سیاسی و اقتصادی در جامعه؛بسیاری از جریانات تندرو حملات خاص رسانه ای و نظر سازی های خیالی را علیه دولت آقای روحانی آغاز کرده اند. 

 

 

 

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش