لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

تاکید ایران و روسیه بر رعایت کامل تعهدات از سوی تمام طرف‌های برجام

جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه با انتشار بیانیه ای مشترک در پایان سفر رسمی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور به مسکو، تاکید کردند که در حوزه روابط دوجانبه و منطقه ای و بین المللی به توافقات گسترده ای دست یافته اند.

ادامه مطلب

چاپایمیل

دکتر روحانی در دیدار رییس جمهوری روسیه:روابط ایران و روسیه به زیان کشور ثالثی نخواهد بود

روسای جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه پس از بررسی راههای تقویت همکاریهای مشترک تهران و مسکو درعرصه های مختلف تاکید کردند که در مسیر روابط مشترک هیچ مانعی وجود ندارد و دو کشور مصمم هستند سطح همکاری های خود را بیش از پیش گسترش دهند.

ادامه مطلب

چاپایمیل

یکشنبه تلخ 19 دی به روایت فائزه دختر آیت‌الله

هیچ زمان در استخر دوربین فیلمبرداری نبود؛ خود بابا هم اجازه نمی‌داد محافظین در محوطه استخر حضور داشته باشند. محافظان هم آیفونی را گذاشته بودند تا از سر و صدای داخل استخر مطلع باشند تا اگر اتفاقی افتاد، خودشان را برسانند. به هر حال استخر جای خطرناکی است و در استخرهای معمولی هم ناجی می‌گذارند چون در آب هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. بابا وقتی مطلع می‌شود محافظان آیفون صوتی گذاشته‌اند، می‌خواهد که قطع کنند؛ استدلال‌شان هم این بود چون گاهی خانواده از آنجا استفاده می‌کند، خوب نیست صدایی بیرون بیاید.

ادامه مطلب

چاپایمیل

خاطرات عفت مرعشی:آیت الله هاشمی هر شب ملاقات‌ها، سخنان و برنامه‌های روزانه‌اش را برایم تعریف می‌کرد

ورودی حسینیه جماران را که پشت سر می‌گذاری، به فاصله نه چندان زیاد کنار حسینیه از 19 دی ماه 95 بعد از گذشت 40 روز خانه‌ای پر رفت و آمد از حضور قشرهای مردمی‌است که به دیدار همراه و همدل آیت‌الله هاشمی می‌روند.  او که  58 سال در کنار آیت‌الله بود  و حال سایه خاطرات و افکار و منش هاشمی بر خانواده  را حس می‌کند.

ادامه مطلب

چاپایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش