لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سرقت مسلحانه ارثیه خانوادگی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سارقان مسلح که در پوشش مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر اقدام به سرقت مسلحانه ارثیه‌ی خانوادگی یک کارخانه دار کرده بودند، با تلاش کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها ارثیه خانوادگی کشف و به مالباخته بازپس داده شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، ساعت ۱۳، ۱۴ شهریور از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره سرقت مسلحانه در منطقه اصفهانک به کلانتری ۱۱۰ شهدا اعلام شد.
با حضور مأمورین در محل سرقت و انجام تحقیقات اولیه از دو سرنشین یک دستگاه خودرو سواری مشخص شد که سه سرنشین یک دستگاه خودروسواری، به صورت مسلحانه و ضمن استفاده از شوکر و اسپری اقدام به سرقت یک سرویس سینه ریز قدیمی به ارزش تقریبی ۲ دو میلیارد تومان کرده اند.
پرونده در اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ:
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت مسلحانه و به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
تحقیقات پلیسی:
در تحقیقات از مالباخته مشخص شد که صاحب اصلی سینه ریز، آنرا به یکی از دوستان مورد اعتمادش بنام "قاسم" داده تا این شخص بواسطه افرادی که در بازار می‌شناسد اقدام به فروش سینه ریز مالباخته که در واقع به صورت ارثیه خانوادگی به او رسیده، بنماید؛ در تحقیق از مالباخته مشخص شد که وی در زمان سرقت شخصا حضور نداشته و بواسطه اعتماد کاملش به قاسم، ارثیه خانودگی اش را جهت فروش به او تحویل داده است.
در تحقیقات از قاسم، او در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:: " بواسطه تعدادی از دوستان خود در بازار با شخصی بنام "محسن. الف" آشنا شدم که عنوان شده بود در زمینه خرید و فروش طلاجات قدیمی فعالیت دارد؛ پس از چند جلسه مقدماتی با این شخص نهایتا قرار بر آن شد تا سرویس طلا را در مورخه ۱۴ / ۰۶ / ۱۳۹۶ به آدرسی که ایشان در محلاتی - اصفهانک داده بود برویم تا معامله آنجا انجام شود؛ بهمراه یکی از دوستان مورد اعتماد خود به سر قرار رفته، اما به محض توقف خودرو ناگهان سه نفر که همگی لباس‌های تمام مشکی به تن داشتند به سمت ماشین حمله ور شده، شیشه عقب ماشین را تخریب کرده، به بهانه اینکه ما قاقچاقچی موادمخدر بوده و شیشه همراه خود داریم اقدام به بستن دستان ما کرده و نهایتا پس از سرقت کیف حاوی طلاجات از محل متواری شدند ".
دستگیری سارقین مسلح:
با اطلاعات بدست آمده در خصوص مشخصات "محسن. الف" (متولد ۱۳۶۶)، کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی با همکاری تیم تجسس ویژه کلانتری ۱۱۰ اقدام به دستگیری محسن کرده، اما او در اظهاراتش منکر هرگونه اطلاع از سرقت شد.
تحقیقات از محسن همچنان در دستور کار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داشت تا اینکه سرانجام وی لب به اعتراف گشود و سه تن از دوستان و بچه محل هایش را به عنوان مجریان سرقت که در واقع توسط او طراحی شده بود، معرفی کرد
با شناسایی مجریان سرقت مسلحانه بنام‌های ابوالفضل (۴۵ ساله)، نوید (۲۵ ساله) و ناصر (۳۰ ساله)، مخفیگاه این سه نفر در شهرستان خوانسار و منطقه اصفهانک تهران شناسایی، طی دو عملیات همزمان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها، سرویس طلاجات قدیمی کشف شد.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت:: تحقیقات از متهمین در مراحل ابتدایی قرار داشته و متهمین با قرار قانونی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در دستور کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.