لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مرگ مرموز پسر ايراني در اسپانيا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ساعت 3:50 بامداد 23 شهريور ماه جاري مأموران پليس فرودگاه امام‌ خميني (ره) در تماس با بازپرس کشيک قتل پايتخت اعلام کردند جسد يک مرد سي و يک ساله با يک پرواز از يک کشور خارجي به فرودگاه امام خميني (ره) منتقل شده است.

جسد مرد جوان درحالي از کشور اسپانيا به ايران منتقل شد که پدرش مدعي است پسرش در اسپانيا به قتل رسيده است.
ساعت 3:50 بامداد 23 شهريور ماه جاري مأموران پليس Police فرودگاه امام‌ خميني (ره) در تماس با بازپرس کشيک قتل Murder پايتخت اعلام کردند جسد يک مرد سي و يک ساله با يک پرواز از يک کشور خارجي به فرودگاه امام خميني (ره) منتقل شده است.
بنابر اظهارات مأموران، پدر متوفي مدعي بود که فرزندش را در کشور اسپانيا به قتل رسانده‌اند.
پدر متوفي در اظهاراتش به مأموران انتظامي فرودگاه گفت: پسرم در کشور اسپانيا مشغول به کار بود و او در آنجا به قتل رسيده است.
پس از اين اظهارات، محسن مديرروستا؛ بازپرس ويژه قتل پايتخت، دستور انتقال جسد متوفي را به پزشکي قانوني براي تعيين علت دقيق مرگ، صادر کرد و تحقيقات درباره بررسي ادعاي پدرمتوفي مبني بر قتل فرزندش ادامه دارد.

منبع:رکنا

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.