لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مرگ جوان ۲۲ ساله ایلامی در پی استفاده نادرست از اسلحه شکاری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام گفت: استفاده نادرست از اسلحه شکاری باعث مرگ نوجوان ۲۲ ساله ایلامی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ فرزاد یاسمی امروز در این ارتباط گفت: استفاده از اسلحه شکاری به صورت نادرست و سهوی باعث مرگ جوان ۲۲ ساله در شهرستان ایوان شد.

وی   گفت: با وجود توصیه های فراوان در خصوص عدم استفاده از سلاح متاسفانه این بار استفاده نادرست از اسلحه شکاری برای تفریح باعث مرگ یک جوان شد.

وی گفت: شب گذشته وقوع یک فقره تیراندازی منجر به جرح در "تنگه گرمه" شهرستان ایوان به پلیس گزارش شد که بلافاصله مأموران در محل حادثه حاضر و تحقیقات خود را آغاز کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام ادامه داد: تحقیقات اولیه پلیس مشخص کرد شب گذشته ۵ جوان برای تفریح به منطقه عشایری "سید قمر" در "تنگه گرمه" از مناطق شهرستان ایوان رفته بودند که استفاده ناصحیح و سهوی از اسلحه شکاری توسط یکی از آنها باعث مرگ جوان ۲۲ ساله همراهشان شد.

وی گفت: در این حادثه فرد مضروب بلافاصله به مراکز درمانی شهرستان ایوان منتقل شد ولی متاسفانه به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

وی با اشاره به بازداشت و دستگیری ۴ نفر در این رابطه گفت:تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

سرهنگ یاسمی با ابراز تأسف از این حادثه ناگوار گفت: بارها از طریق رسانه های مختلف عواقب خطرناک استفاده ناصحیح از اسلحه به خانواده‌ها تذکر داده شده است ولی متاسفانه باز هم هر از چند گاهی شاهد وقوع این حوادث ناگوار هستیم.

پلیس بار دیگر از خانواده ها می خواهد اگر برای جان خود و عزیزانشان ارزش قائل اند به هیچ وجه به اسلحه در منزل خود اعتماد نکنند و مراقب باشند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.