لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تائید حکم اعدام و قصاص قاتل آتنا اصلانی در دیوان‌عالی کشور

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«اسماعیل رنگرز» که به اتهام قتل آتنا اصلانی به یک بار اعدام و یک بار قصاص نفس در دادگاه کیفری یک استان اردبیل محکوم شده بود، با تائید حکم دادگاه در دیوان عالی کشور، در یک قدمی مجازات قرار گرفت.

غلامرضا انصاری، معاون نظارت و بازرسی دیوان عالی کشور در گفت‌وگو با آنا از تایید حکم قاتل آتنا اصلانی در دیوان عالی کشور خبر داد و گفت: این پرونده به صورت فوق‌العاده و خارج از نوبت در یکی از شعب دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار گرفت که رای صادره از سوی دادگاه کیفری یک استان اردبیل بدون هیچ‌گونه تغییری تایید شد.
انصاری افزود: بر اساس حکم صادره، متهم از بابت تجاوز به عنف محکوم به اعدام، از بابت یک فقره قتل عمد محکوم به قصاص نفس، از بابت سرقت محکوم به حبس و شلاق و رد مال شده است که اجرای حکم در ملاعام خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.