لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری قاتل نوجوان در کمتر از هفت ساعت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری عاملان درگیری منجر به قتل در کمتر از هفت ساعت توسط عوامل پلیس آگاهی شوش خبر داد.

سرهنگ سید محمد صالحی در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری بلافاصله عوامل انتظامی بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: مأموران با حضور در محل درگیری مشاهده کردند، تعدادی افراد با یکدیگر درگیر شده که پیش از حضور عوامل انتظامی، عوامل درگیری از محل متواری و دو نفر مجروح به مرکز درمانی منتقل شده و یکی از مجروحان به علت جراحات وارده فوت کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان بیان کرد: به دلیل حساسیت موضوع مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت و پس از هماهنگی قضائی با بررسی های فنی و اقدامات پلیسی و اخذ اظهارات شاهدان عوامل حاضر در این نزاع دسته جمعی شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

صالحی عنوان کرد: با توجه به اهمیت موضوع و انعکاس وسیع آن در بین شهروندان و افکار عمومی و با پیگیری عوامل انتظامی مخفیگاه متهمان شناسایی شد.

وی اضافه کرد: در یک اقدام مشترک و هماهنگ شده در کمتر از هفت ساعت از وقوع قتل تعداد ۴ متهم دستگیر که بلافاصله برای تحقیقات اولیه به پلیس آگاهی منتقل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان خبر داد: یکی از متهمان که جوان ۲۰ ساله ای است درتحقیقات پلیس به قتل نوجوان ۱۵ ساله در درگیری روز گذشته اعتراف و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

سرهنگ صالحی در پایان گفت: یک قبضه سلاح شکاری از قاتل کشف که پس از تکمیل پرونده مقدماتی متهمان به دادسرا ارجاع می شوند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.