لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعتراف داماد به قتل همسر و مادرزن

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مردي كه متهم است همسر و مادرزنش را در شهرستان شاهرود به قتل رسانده،‌ بازداشت شد و به جرمش اعتراف كرد.

به گزارش خبرنگار ما، سردار روح‌الامين قاسمي، فرمانده انتظامي استان سمنان گفت: شامگاه يك‌شنبه حادثه تيراندازي در شهرك ذوالفقار شاهرود به مركز فوريت‌هاي پليسي 110 اعلام شد. بعد از آن بود كه مأموران كلانتري 12 بسيج و يگان امداد شاهرود با حضور در محل حادثه با پيكر نيمه‌جان دو زن كه با شليك گلوله از ناحيه قفسه سينه دچار جراحت شديد شده بودند، مواجه شدند.
وي ادامه داد: در بررسي‌هاي اوليه معلوم شد كه اين دو زن، كبري و محبوبه، مادر و دختري 70 و 42 ساله هستند كه زن سالخورده در دم جان باخته است و دخترش لحظاتي بعد از انتقال به بيمارستان فوت شد. سردار قاسمي ادامه داد: در تحقيقات ميداني معلوم شد كه عامل قتل داماد 43 ساله خانواده است كه چند ساعت بعد در مخفيگاهش بازداشت شد. وي انگيزه متهم را اختلاف شش‌ماهه با همسرش اعلام كرد، گفت: متهم زمان حادثه، با يك قبضه سلاح شكاري اقدام به تيراندازي كرده و به جرمش اعتراف كرده است.
منبع: روزنامه جوان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.