لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

راز سر بریده‌شده زن و مرد جوان در خیابان شیخ بهایی چه بود؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به‌دنبال کشف سر بریده‌شده یک زن و مرد در منطقه یوسف‌آباد، پلیس آگاهی پایتخت راز این جنایت هولناک را پس از ۲ هفته کشف کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ ساعت 23، 11 مرداد امسال خبر کشف سرهای متعلق به دو نفر که در محوطه خاکی در خیابان شیخ بهایی در منطقه یوسف‌آباد پیدا شده بود، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110، به کلانتری 125 یوسف‌آباد اعلام شد.

پس از کشف این سرها، با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به‌دستور بازپرس شعبه 2 دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که سرهای کشف‌شده متعلق به یک زن و مرد حدوداً 30 تا 40 ساله هستند که آثار اثبات شلیک گلوله ساچمه‌ای به‌روی سر آنها وجود داشت که قاتل یا قاتلین با انتقال سرهای بریده‌شده اقدام به سوزاندن آنها کرده، تا مانع از شناسایی هویت مقتولین شوند.

با آغاز اقدامات پلیسی، کارآگاهان اداره آگاهی پس از بررسی دوربین مداربسته منطقه موفق شدند یک خودروی شاسی‌بلند را شناسایی کنند، که در شب کشف این دو سر در محل مذکور توقف داشته و همزمان راننده خودرو از ماشین پیاده شده و آتش در محل کشف سرها شعله‌ور شده است.

در شرایطی که در طول رسیدگی پرونده هیچ‌گونه گزارش میدانی از یک زن و مرد با مشخصات مورد نظر در سیستم آگاهی ثبت نشده بود، کارآگاهان اداره دهم در تحقیقات بعدی خود موفق به کشف قسمت‌های دیگری از اجساد متعلق به جسد زن مجهول‌الهویه در منطقه کهریزک شدند.

کارآگاهان اداره دهم پس از کشف این جسد با انجام اقدامات شبانه‌روزی موفق شدند پیرمردی 75ساله را در منطقه امیرآباد تهران شناسایی کنند که بنا بر اظهارات همسایگان، دارای یک پسر و عروس بوده و پسر و عروس هم در چند روز گذشته تردّد بر محل سکونت پدرشان نداشته‌اند.

تحقیقات درباره غیبت پسر پیرمرد به‌نام بهرام 38ساله و عروس وی نسرین 35ساله در دستور کارآگاهان قرار گرفت و این در حالی بود که پیرمرد مذکور در اظهارات اولیه مدعی شده بود که بهرام و نسرین حدود 10 روز پیش از خانه خارج شده و او اطلاعی از آنها ندارد؛ این در شرایطی بود که علی‌رغم گفته وی هیچ گزارشی در خصوص فقدان این دو نفر اعلام نشده بود.

با توجه به شواهد و دلایل به‌دست‌آمده در خصوص احتمال ارتکاب جنایت و با همکاری بازپرس پرونده، بازرسی از محل پیرمرد 75ساله در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و کارآگاهان در اولین مرحله اطلاع پیدا کردند که این پیرمرد مالک یک دستگاه خودروی شاسی‌بلند و مشابه است و خودروی شناسایی‌شده در دوربین مداربسته در محل کشف سرهاست، لذا در ادامه و با حضور تیم‌های تخصصی آگاهی در محل سکونت پیرمرد آثار وقوع جنایت کشف شد و پیرمرد به‌ناچار به قتل پسر و عروسش اعتراف کرد.

متهم انگیزه‌اش از این جنایت را اعتیاد شدید پسر و عروس خود به مصرف شیشه اعلام کرد و عنوان کرد که در شب جنایت هر دوی آنها را با شلیک گلوله اسلحه شکاری به قتل رسانده است.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرر معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر کشف پرونده جنایت سرهای بریده‌شده در تهران گفت: اطلاعات تکمیلی در خصوص این جنایت به‌زودی اعلام خواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.