لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قتل هولناک زن ثروتمند در ويلاي الهيه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تيم جنايي پايتخت سرگرم تحقيق درباره ماجراي قتل هولناک زن سالخورده ثروتمندي است که درجريان جنايتي مرموز درخانه ويلايي‌اش به قتل رسيد.

ساعت 5 بعد از ظهر سه‌شنبه 17 مرداد، مرد جواني با اوراژانس و مأموران کلانتري 101 تجريش تماس گرفت و از حادثه‌اي تلخ براي صاحبخانه‌اش خبر داد.

به‌دنبال اين تماس بلافاصله نيروهاي امدادي و پليس راهي محله الهيه درشمال تهران شده و همزمان با خاموش کردن آتش، جسد خونين پيرزن را يافتند.بدين‌ترتيب موضوع به بازپرس شعبه سوم دادسراي امور جنايي تهران اعلام شد و به دستور سجاد منافي آذر، تحقيقات تخصصي در اين خصوص آغاز شد.سرايدار جوان که موضوع را به پليس اعلام کرده بود در تحقيقات به کارآگاهان جنايي گفت: «مدتي است که در خانه ويلايي 700 متري بلقيس خانم سرايدارهستم.

زمان حادثه همراه خانواده‌ام به ميهماني رفته بوديم که تلفن همراه دخترم به صدا درآمد. بلقيس خانم با صدايي بريده بريده و درحالي که به سختي نفس مي‌کشيد از ما کمک خواست. او گفت: ساعت 13:30 دقيقه زنگ خانه به صدا درآمد و مرد ناشناسي که خود را مأمور آب معرفي کرد وارد خانه شد. اما لحظاتي بعد مرد ناشناسي که صورتش را با نقاب پوشانده بود به خانه آمده واو را با پنکه هدف قرارداده است. ما هم بلافاصله راهي خانه شديم. و...

در ادامه تحقيقات مشخص شد که مرد نقابدار سه اتاق را به آتش کشيده است اما آتش خيلي زود خاموش شده است. با توجه به اينکه خانه به هم ريخته بود احتمال سرقت مطرح شد اما نتيجه قطعي دراين باره به اعلام نظر فرزندان بلقيس موکول شده که در خارج از ايران زندگي مي‌کنند.

ازسوي ديگر در ادامه تحقيقات و بررسي دوربين‌هاي مداربسته اطراف خانه ويلايي، مأموران تصاوير مرد نقابداري را به‌دست آوردند که با ساک سياه رنگي وارد خانه شده و يک ساعت و نيم بعد هم ازآنجا خارج شده بود. در حال حاضر تحقيقات براي شناسايي عامل جنايت و انگيزه قتل ادامه دارد.

منبع خبر: ايران

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.