لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

حمله خرس به یک زن 55 ساله کوهرنگی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی چهارمحال وبختیاری گفت: با کمک تکنسین های اورژانس 115 زن حادثه دیده در حمله خرس در شهرستان کوهرنگ نجات یافت.

به گزارش ایرنا، فرامرز شاهین شنبه شب افزود: این حادثه روز شنبه در منطقه 'پرجفت بیرگان' شهرستان کوهرنگ اتفاق افتاد.
به گفته وی ،در پی کسب خبری مبنی بر زخمی شدن فردی در حمله خرس در شهرستان کوهرنگ ماموران اورژانس 115 دشت زرین به محل حادثه اعزام شدند.
وی اظهارکرد: کارشناس اورژانس مصدوم را که از ناحیه کتف و کمر دچار آسیب شده بود، پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان سیدالشهدای فارسان منتقل کردند.
شاهین افزود: این زن 55 ساله در حال چرای گوسفندان بود که ناگهان با حمله یک قلاده خرس مواجه می شود.
به گزارش ایرنا، فرودین ماه سالجاری یک قرق بان و اوایل ماه جاری نیز یک مرد 50 ساله در این شهرستان مورد حمله خرس وحشی قرار گرفته بودند.
منطقه بازفت کوهرنگ از مناطق طبیعی و بکر با پوشش جنگلی است که در این منطقه حیوانات وحشی از جمله خرس، شغال و روباه زندگی می کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.