لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

کشف یک جسد در سداکباتان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان از کشف یک جسد در سد اکباتان همدان خبر داد.

مقصود شعبانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در روز 14 خرداد و در ساعت 8 صبح از حراست شرکت آب منطقه‌ای استان همدان گزارشی مبنی بر مشاهده قسمتی از لباس مشکوک به وجود انسان در قسمت سرریز تاج سد اکباتان به مسئول گروه غواصی هلال احمر استان داده شد.

وی افزود: با دریافت گزارش، تیمی شامل سه غواص در محل حاضر و با تجهیز و حمایت به آب وارد شده و پس از بررسی مشخص شد جسد فردی مغروق در قسمت خروجی سرریز سد وجود دارد.

شعبانی تصریح کرد: با بستن غریق با طناب و حمل وی به حاشیه سد جسد متوفی مورد بررسی تیم پلیس حاضر در صحنه قرار گرفت و مشخص شد که متوفی فردی حدودا مسن و با البسه کامل بوده که احتمالا از غرق شدن او یک ماه می‌گذرد.

وی عنوان کرد: با خارج کردن وی از آب و قرار دادن در کیسه جسد، مراتب توسط مسئول گروه غواصی صورتجلسه شده و جسد در اختیار مقامات انتظامی برای بررسی بیشتر و تشخیص هویت قرار گرفت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش